0
clear
  • Лабораторија Цевка Полици, Двојно-Layer Тест Цевка Поддршка Тест Цевка Рек 40 Дупки Голем Капацитет User-Friendly Лабораторија на факултетот за Направи Експеримент(15.540 mm)
  • -20%
  • -20%
Лабораторија Цевка Полици, Двојно-Layer Тест Цевка Поддршка Тест Цевка Рек 40 Дупки Голем Капацитет User-Friendly Лабораторија на факултетот за Направи Експеримент(15.540 mm)

Лабораторија Цевка Полици, Двојно-Layer Тест Цевка Поддршка Тест Цевка Рек 40 Дупки Голем Капацитет User-Friendly

DEN 1893.60

Износ
Това е достапна

Тест цевка решетката е најстариот основните експериментални инструмент во сува тест цевка на хемиска лабораторија.Многу user-friendly дизајн за подобро користење на искуство.Вкупно 40 мали дупки, двојно-layer дизајн, многу голем капацитет.Се прават многу добро и тест цевка не ќе падне.Изработени од нерѓосувачки челик за подолг живот и издржливост.Многу user-friendly дизајн за подобро користење на искуство.Се прават многу добро и тест цевка не ќе падне.Тест цевка решетката е најстариот основните експериментални инструмент во сува тест цевка на хемиска лабораторија.Вкупно 40 мали дупки, двојно-layer дизајн, многу голем капацитет.Изработени од нерѓосувачки челик за подолг живот и издржливост.

Повеќе информации

Material:
Stainless Steel 304
Hole Quantity:
40
Hole Size(Optional):
15.5mm/0.61in   18.5mm/0.73in
Package List:
1*Test Tube Rack :

Најдобрите понуди во категоријата

Целосно Autoclavable.Еден дел, три (3) основен капитал (тиер мрежа дизајн за безбедна и стабилна racking на цевки.Го

Цевката решетката е изградена од цврста пластика, цврсти и издржливи да ја користите.Печатот е прават м�

Ефективни, може да се купи овој практичен производ по прифатлива цена.За ултра ниска температура за чув

Рек погоден за Bijou шишиња и низок профил на цевки до 25 милиметри кол.Достапен во 2 x 6 или 5 x 10 формат.Mesh дно�

Долготрајна издржливост; нема да се прекине со изложеност на влага и тешки употреба; autoclavable полипропиле

Antagen е голематестцевка коцкирек има повеќето типови на голем дијаметар тест цевки кои се користат во се�

Издржлив и лесен, лесен за носење и чување, освои' t заземаат премногу простор.Тестот цевка решетката е, п

Користење на материјали, служи за многу години.Парична казна изработка, прекрасен изглед, популарни.При

Изработени од нерѓосувачки челик.За 15 И 50мл Цевки 4 Кутија Капацитет.Во прилог на употреба при ниски тем�

Име На Производ : Центрифуга Цевка Држач;Боја : Сина.Позиција : 72 Позиции;Материјал : Пластика.Направени о

Со цел да се вклопи тест цевки до 15mm во дијаметар; Вклучува 2 сопствениците, 50 цевка капацитет секој (цевк

сина 6 дупки 22mm дијаметар.Направени од високо квалитетна ABS материјал,кој има предности на одлична отпор

Пластични тест цевка решетката.За 20mm тест цевки 40 дупки.WDH : 25010565mm.Монтажни, лесен за чистење.Времето за и

Удобен, чиста, убава и простор за заштеда.Изработен од пластика , лесен, удобен за носење.Монтажни, лесен

Отпорен на корозија.Лесно собранието.Достапен во 4 различни бои.стандарден стил на решетката 24 цевки.По�

Please wait...