0
clear
  • UKCOCO Види Заштитни Случај Компатибилен за Ticwatch Про - Smart Watch Екран Заштитник Smart Watch Додатоци Smart Watch Рамки Smart Watch Случај
  • -20%
  • -20%
UKCOCO Види Заштитни Случај Компатибилен за Ticwatch Про - Smart Watch Екран Заштитник Smart Watch Додатоци Smart Watch Рамки Smart Watch Случај

UKCOCO Види Заштитни Случај Компатибилен за Ticwatch Про - Smart Watch Екран Заштитник Smart Watch Додатоци

DEN 381.36

Износ
Това е достапна

Не влијае на нормалната : Ова се види случај нема да влијае на нормална употреба на сите функции на вашиот часовник, можете да го користите со доверба.Модерен изглед : Ова smart watch заштитни случај има една убава и концизен изглед, со различни бои за да изберете од, која може да им даде на вашиот види сосема нов изглед, кој е повеќе модерен и око-фаќање.Големина на : 6 * 4.55 inch Material : TPU.Features Color : Сребро.Солиден и издржливи : Ова smart watch заштитни случај е направен од високо-квалитет TPU материјал, кој е издржлив и може да обезбедуваат добра заштита за вашиот види и да се спречи вашиот види од тоа да биде изгребани и носи.Пакет Including1 smart watch школка за заштита.Анти-отпечатоци : Ова smart watch заштитни случај може ефикасно да се спречи отпечатоци од прсти и дамки од масло, дозволувајќи им на вашите watch да се одржува чист изглед.Солиден и издржливи : Ова smart watch заштитни случај е направен од високо-квалитет TPU материјал, кој е издржлив и може да обезбедуваат добра заштита за вашиот види и да се спречи вашиот види од тоа да биде изгребани и носи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Случајот обезбедува половина завиткани заштита за Amazfit Bip Smartwatch.Тоа може да се спречи оштетување и праши

Искрено се надевам дека ќе може да уживате во нашите производи и имаат пријатен шопинг искуство.Ве моли�

(само заштитни случај, не вклучувајќи ги види.Лесен дизајн не ќе се зголеми обемот и тежината.Да се избег

По Продажба на Услуги : Тоа е наше задоволство да се обезбеди 24 / 7 професионална услуга за вас, ве молиме �

【Competibility】 : Компатибилен со Apple Види Серија 3 42mm (2017) & Серија 2 42mm (2016 година) & Серија 1 42m (2015 година), ве мол�

Сите Sky B набавки се поддржани од страна на 30Ден 100% Пари Гаранција за враќање и една година гаранција про�

ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS Точни дупки овозможува лесен пристап до сите контроли и сензори.Пакет содржина вклучуваа

Компатибилни Модели : Само компатибилни со Samsung Galaxy Watch 4 40мм (НЕ ВКЛУЧУВААТ ВИДИ.НЕ се компатибилни со др�

➽На Amazfit GTR 2 & Amazfit GTR 2e види случај може да се спречи оштетување и прашина, прецизни дупка cutouts направи лес

Ве молиме изберете ја точната големина за вашата iwatch : 44mm / 42mm / 40mm / 38mm.HD јасно калено стакло екран заштитн

【Competibility】 : Компатибилен со Apple Види Серија 3 38mm (2017) & Серија 2 38mm (2016 година) & Серија 1 38m (2015 година), ве мол�

Направи со висок квалитет Издржлив материјал, да даде одлична заштита 360° совршено го штити вашиот Apple с�

【Совршен инцизија】На apple види SE Серија 6 Серија 5 Серија 4 44mm 40mm екран, копчето, дигитални круна и претсед

[Наменета за Смисла / Обратно 3] На смисла / обратно 3 види заштитник случај , 360 степени целосна заштита,

Тенок и Издржливи : се Направени од издржлив врвен квалитет TPU со удобно носење искуство,без деформација

Висок квалитет : Сите наши apple браник случај со екран заштитник одат преку 3 слоеви на инспекција (вклучу�

КОМПАТИБИЛЕН : Компатибилен за Apple Види Серија 6 / 5 / 4 / SE (44mm).Ултратенок PC заштитни случај со екран зашти

★ Само компатибилни за Apple Види Серија 7 41mm 45mm (2021), ве Молиме изберете ја точната големина како што треба.

99% транспарентност и нуди висока резолуција визуелно задоволство.Ако постои било каков производ, квали�

Please wait...