0
clear
  • JUSTPENGHUI 300 Дупка Вода-Спасување Дожд Туш Главата ABS Пластика Туш Главата Бања Филтер 1 Парче дожд Туш Главата (Боја : Сребро)
  • -20%
  • -20%
JUSTPENGHUI 300 Дупка Вода-Спасување Дожд Туш Главата ABS Пластика Туш Главата Бања Филтер 1 Парче дожд Туш Главата (Боја : Сребро)

JUSTPENGHUI 300 Дупка Вода-Спасување Дожд Туш Главата ABS Пластика Туш Главата Бања Филтер 1 Парче дожд Туш

DEN 361.92

Износ
Това е достапна

Оваа туш главата е дизајниран со pressurizing функција, што ќе ви овозможи да уживате во добар туш време и да заштедите вода поефикасно.Дизајниран со 300 дупки, тоа може да ви обезбеди со висок квалитет на вода и да се чувствувате удобно и опуштено.На 4-начин адаптер е универзална и е погоден за повеќето цевководи.Нема грижи за нарачување и животот е повеќе погодно.Овој вид на туш глава е направен од пластични материјали, со парична казна дизајн и изработка, па може да се користи за долго време без да бидат скршени.Овој вид на туш главата е наменета само право, погодно за вас да се одржи и да го користите, и да ја зачувате вашата енергија за туширање.Спецификација : Материјал : ABS.Бела боја.Големина : 21*7cm.белешки : ве Молиме овозможи мало отстапување во мерни податоци.Поради разликите во осветлување и екрани, бојата на производот може да биде малку поинаков од сликата.Пакет се Вклучени : 1x туш главата.

Повеќе информации

Material:
ABS.
White color. :
Size:
21*7cm.
notes:
Please allow a slight deviation in the measurement data. :
Due to differences in lighting and screens, the color of the product may be slightly different from the picture. :
Package Included:
1x shower head. :

Најдобрите понуди во категоријата

Витамин Ц Туш Витамин C еквивалентно на 600 портокали секој пат кога ќе туш.Се чувствуваат moisturerinzing и негу

Направени од силна месинг материјали со хром позлата, тоа е издржлив и не е лесно да ' рѓа.Направени од си

★ Крцкањето на гума брадавиците да се отстрани вар или слоевита.Многу лесно да се unclog ★ 12 инчен Туш Глав

Производителот гаранција може да не се применува.Полиран челик туш колона.Нерѓосувачки челик.Мебел; Ту�

Дожд Висок Проток 80 TRP авиони со висок проток нуди мека и чистење на протокот, исплакнете шампон од вашет

Дизајн уникатен ретро црвено бакарна површина, што се применува на highend луксузни европски стил декораци

Супер Луксузни Туш Сет Со 2 Врнежи Режим.Tharmostatic Контрола на LED Светло.Висок Квалитет Со Силиконска Вода М

Опис на производот : Овој вид на туш diverter е дизајниран за бања додаток само, правење на вашиот туш и живот

НЕ РАЧЕН ТУШ ГЛАВАТА Фиксна showerhead конструиран со стабилна Нерѓосувачки челик.Издржливи месинг 1 / 2" фит�

ВИСОК ПРИТИСОК ТУШ ГЛАВАТА Големи showerhead доволно за да се покријат целото тело.Работи одлично дури и под

туш главата е усвоен високо квалитетна ABS со хром Материјали, што го прави цврсти и трајни, не се токсичн�

【ДОЖД ТУШ ГЛАВАТА】 : Калифорнија во Согласност Showerheads! 8" Големи Не ' Рѓосувачки Челик Круг Врнежи Showerhead.�

★ Услуги на клиентите : Ние стоиме зад нашите тушеви со нашите извонредни услуги на клиентите, ако неког

Дожд Туш Глава : 580*380 Плоштад Во Големи Не ' Рѓосувачки Челик Врнежи Showerhead.туш дизајн таа мора да биде уба�

ДУВАЧКИОТ ТУШ ПРОДОЛЖУВАЊЕ РАКА Направени на здрав месинг со трајни вртливата зглобовите дека нема да

за да ви помогне преку телефон или епошта.ЛЕСНО АЛАТКАТАБЕСПЛАТНО ИНСТАЛАЦИЈА само една страназаостру

1 ВИСОК ПРИТИСОК : Моќен и мултифункционална рачни showerhead за полнење за на вода со низок проток и притисок

АДА во СОГЛАСНОСТ : да биде во Согласност со Американците со Хендикеп Акт (АДА) спецификации.И со значајн

Please wait...