0
clear
  • Wiha 33489 Метрички Т-Се Справи Со Сет Мек Зафат Топката Крајот Хексадецимален, 8-Парче
  • -20%
  • -20%
Wiha 33489 Метрички Т-Се Справи Со Сет Мек Зафат Топката Крајот Хексадецимален, 8-Парче

Wiha 33489 Метрички Т-Се Справи Со Сет Мек Зафат Топката Крајот Хексадецимален, 8-Парче

DEN 285.60

Износ
Това е достапна

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички Т-Се Справи Со Сет, 8 Парче.Вклучува : Хексадецимален Метрички 2.0, 2.5, 3.0 mm & Топката Крајот Хексадецимален Метрички 4.0, 5.0, 6.0, 8.0, 10.0 mm.Хром-v-moly, закорави, супер алатка челик, црна заврши.Wiha мека костец се моделирани со преку та Од Производителот Wiha 33489 топката крајот хексадецимален метрички Т-се справи со сет со Soft Grip се справува во метал застане.Осум парче сет вклучува директно хексадецимален sixes 2.5 2.0 и 3.0 Топката хексадецимален големини 4, 5, 6, 8 и 10мм.Сечилото хром-vanadium-молибден челик, прекалени, црна заврши.Wiha Т-се справи со високо квалитетни пластични, отпорност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет

Исто така се користи за да се одржите храната топла со своите топли функција, способни за затоплување до

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена з

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

FUME СЛОБОДНИ РЕРНА ПОЧИСТА : ги Отстранува тешки рерна масти и храна!Совршен за рерна место за чистење во

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома

【Со магнетни завртка меморија мат】 поправка алатка комплет доаѓа со магнетни завртка меморија мат за

Бронзирање Washi Лента Поставена Гроздобер Маскирање Лента Декоративни Бележник Лента Шарени Лепливи По

ТВ Прашина Покрие ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 32"70" со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач

На армиранодвојноигла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

92" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 120cm / 47.38" Рамо : 54cm / 21.28" Големина : XXXXL НАС : 14 велика Б

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете об

Дел : Моќ Погледнете Во Огледало (НеFoldaway).ОЕМ Број : 51168245128 Partslink : BM1321117 Дизајниран да одговара на ригорозн

* Кујна складирање полици, само едно нешто може да се рече да се каже збогум на хаос и да го врати...

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре

Please wait...