0
clear
  • WEBI Штала Врата се Справи,9 Инчен Леано Железо Врата се Справи,Селски Метална Ограда се Справи со Портата Повлече Гаража,Црна,2 Пакети
  • -20%
  • -20%
WEBI Штала Врата се Справи,9 Инчен Леано Железо Врата се Справи,Селски Метална Ограда се Справи со Портата Повлече Гаража,Црна,2 Пакети

WEBI Штала Врата се Справи,9 Инчен Леано Железо Врата се Справи,Селски Метална Ограда се Справи со Портата

DEN 527.76

Износ
Това е достапна

Бренд Име : WEBI леано Железо црна лизгачки штала врата се справи со сет Материјал : Леано железо Боја : Селски Црна Димензии : Вкупната големина : 9" L * 2"W * 1 7/8"Х Вкупно висина од монтажа лице во самиот врв на рачка : 1 7/8 инчи.Импресиониран со своите автентични стари рустикален изглед,овие портата повлекува додадете гроздобер чувство во вашата соба.83 lbs,се Справи со дебелина : 0. 【Тешки】 : рустикален штала врата се справи со се направени од леано железо ,производ нето тежина : 0.Пакетот Вклучува : WEBI 2 x леано железо селски рачка,12 x завртки WEBI Антички РАЧКИ на вратите ХАРДВЕР ПРЕДНОСТ Леано железо Рустикален изглед Добра потпора Добро изградени Тешки Комунални Корисна Лесно инсталирани НЕКОЛКУ ПОВЕЌЕ ИНВЕСТИРААТ, ПОГОЛЕМИ ЗАЧУВАТЕ ВО ВАШИОТ ЖИВОТ!!!РУСТИКАЛЕН ВРАТА СЕ СПРАВИ ГО КОРИСТИ НАСЕКАДЕ ВО ВАШИОТ ЖИВОТ – HOME, ГАРАЖА, КАНЦЕЛАРИЈА, ЛИЗГАЧКИ ШТАЛА ВРАТИ, НАДВОРЕШНИ ВРАТИ,ВНАТРЕШНИ ВРАТИ, НАДВОРЕШНИ ВРАТИ,ГАРАЖА ВРАТИ КАБИНАТА,ПЛАКАР.Вкупната големина : 9" L * 2"W * 1 7/8"Х Вкупно висина од монтажа лице во самиот врв на рачка : 1 7/8 инчи. * Вие може да служи како порта се повлече за да ја повлечете вашата врата на врата *Или ќе може да се качи на вашиот кабинет/плакарот во перална за да им помогне на отворање или затворање на вашиот кабинет/плакарот. *Или можете да го направите тоа како ограда се справи со користење во трите ограда .Ве молиме љубезно се однесуваат на втората слика на левата страна за да добиете повеќе детали за мерење. 【Широко апликација】 : Цврсти црна штала рачки на вратите и ја повлекува за тешки врати како лизгачки штала врати, надворешни врати,внатрешни врати, надворешни врати,затворен,гаража врати кабината,плакар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден за повеќето кабинети, погоден за функционална употреба во кујната спални соби или бања кабинет

26 Леано Железо Антички Стил СЕЛСКИ Штала Рачка, Портата Повлече Барака Рачки на вратите Фенси По ТЕН СО

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

Mountable на дрво врата, стакло од врата, fiberglass врата, метална врата, итн▶▶ Производ параметри Име : Врата се

Стилски Дизајн : Оваа врата се повлече е со квалитетни алуминиумски легури изградба и анти ' рѓа, антидеф

▶ Задебелена материјал : висок квалитет, од нерѓосувачки челик круг цевка површината electroplated и брусен, с

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 2 парчиња x Повлече Рачка; Им

Внесувањето лизгачки вратата lockset е дизајниран за врати до 2" дебела.Рачки, latch, еден mortise, чувар, клучните

Погоден за повеќето кабинети, погоден за функционална употреба во кујната спални соби или бања кабинет

2 мм дебел, со висока издржливост 304одделение од нерѓосувачки челик за рѓа, дамка, и отпорност на корозиј

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

▶ Висококвалитетни материјали : electroplated полиран не 'рѓосувачки челик плоштадот цевка, висока цврстина,

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

Please wait...