0
clear
  • USB C Женски USB Машки Адаптер (3 Парчиња),Тип C за да го USB Полначот Кабел Адаптер за iPhone 11 12 Про Max,Airpods iPad,Samsung Галакси Забелешка 10 20 S20 Плус S20+ 20+ Ултра,A71 5G,Microsoft Surface Дуо
  • -20%
  • -20%
USB C Женски USB Машки Адаптер (3 Парчиња),Тип C за да го USB Полначот Кабел Адаптер за iPhone 11 12 Про Max,Airpods iPad,Samsung Галакси Забелешка 10 20 S20 Плус S20+ 20+ Ултра,A71 5G,Microsoft Surface Дуо

USB C Женски USB Машки Адаптер (3 Парчиња),Тип C за да го USB Полначот Кабел Адаптер за iPhone 11 12 Про Max,Airpods

DEN 263.76

Износ
Това е достапна

Нашите алуминиум-легура-bodied dongle зафаќа многу малку простор и може да приклучок директно кон крајот на вашиот USB-хардвер, така да не мора да се грижите за носење околу тоа.Овој адаптер нуди трансфер на податоци брзина до 480 Mbps помеѓу поврзани уреди и исто така поддржува до 2 Засилувачи на излезната енергија за полнење на вашиот уреди.Нашите алуминиум-легура-bodied dongle е една од повеќето компактни опции на пазарот, мерење 0. (Најновата Тест Резултат : Овој производ не работи со Mag Safe безжичен полнач поради некомпатибилност на полнење протоколи.Тоа е едвај подебели од USB C plug дека ќе се поврзете на неа.Air Pods Про, Air Pods 1 2 3 Генерација.i Phone 11 12 13 Mini Pro Max SE.Така Mag Safe полначот мора да бидат споени со помош НА USB-C адаптер). Google Пиксели 6 5 4 4а-3 3А 2 XL.i Pad Pro, i Pad 8 8 9 9-та Генерација на Воздухот 4 4-та Генерација 2020 Мини Генералот 6 2021.Вие едноставно можете да се држиме нив на краевите на уреди, и не се грижите за губење на вашиот адаптер.85" во должина од 0.USB-C (женски) на USB-A (машки) адаптер * 3.(Не работи со Mag Safe полначот) да БИДАТ СВЕСНИ ЗА ОГРАНИЧУВАЊЕ : Ова е USB-C женски USB-машки адаптер наменета за полнење или за пренос на податоци, и тоа ќе НЕ поддржуваат vidoe сигнал на пренос.Можете лесно да се поврземе било USB-C периферни уреди (USB Тип-C кабел, USB Тип-C флеш диск, USB Тип-C центар) кои го прават користењето на поновите USB-C connector.Адаптер нуди трансфер на податоци брзина до 480 Mbps помеѓу поврзани уреди и максимално полнење брзина за сите ваши USB тип-c уреди.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【USB 3.0 Продолжување Кабел】Стандарден USBТип Машки на Тип Женски конектор кабелот.Поврзете далечински USB

(ЗАБЕЛЕШКА : ОВА НЕ Е НЕКОЈА OTG АДАПТЕРОТ) ви Овозможува да поврзете два USB кабли заедно за подолг кабел.За

Компатибилен : USB 3.1 ТипC Connector : Поврзување за Xiaomi Mi4 C, за Samsung Галакси Забелешка 5, за Macbook за да префрлувате

РОТИРАЧКИ И ПЛАСТИКА ВИТКАЊЕ на КОРИЦА : Конфигурирате ротирачки и пластика виткање покрие за да се заш

Мини компактна големина го прави адаптер за полнење лесно да се спроведе.Plug and play операција ја прави ада

2 Пакети USB кабел Машки да се Женски Нагорна или Надолна позиција прстен аглеста продолжување главата з

Повеќето практични&е потребно за да одат микро usbкабел : От android или windows микро usb телефони или таблети раб

Конектори : USB машки на двата краја, се користи за да се поврзете или го USB кабел или уред.USB уреди, генерал

Брзо и Ефикасно : USB3.1 ефикасен пренос, пренос го оценувате може да достигне 10 Gbps, многу брзо и ефикасно.Це

Мал, лесен и пренослив, удобен за носење и чување, plug and play.Мини поддршка (само малку поголем од Micro USB) двон

USB машки приклучокот е погодна за опрема со USB интерфејс пристаништа.На терминал USB приклучок е лесно да

0 стандард и назад во согласност со USB1.) Plug and play, ги поддржува топла менуваат.) Plug and play, ги поддржува топла

И агол од 90 степени може да се јават за да се прилагодат на повеќе користење сценарија.LED индикаторот пок

➊ Интерфејс : Micro USB Машки За Да USB 2.0 Женски OTG ➋ Позлатени nterfaces се спротивстави на корозија и да се обезб

0 за да го USB C адаптер лесен за употреба, Plug & Play нема возачот се бара.исто така, поддржува до 5 V 3А на излезн

【ЛЕР е најновата надградба】 (USB OnTheGo) Поврзете и да го користите компјутерски периферни уреди, како шт

Универзална Компатибилност : Претворање на USB порти во USBC пристаништа за да се поврзете USBC периферни уре

Компатибилен систем : Win7 / 8 / 10, за Mac OS 9 X / 10 (не сакате да се вози) 6 во 1 Тип C USB 3.0 Центри ТипC до 2x USB3.0 RJ45 SD ТФ

【Конектор Пристаништа】USB тип Б на USB тип Б , Машки да се Женски 【Функција Функција】Печатење и доставув

Kanex USBC до USB Адаптер ви овозможува да го поврзете вашиот глушец, smartphone, тастатура, печатење или други USB gadg

3m CAT6 Ултратенок Рамен Ethernet Мрежа LAN Кабел, Печ Доведе RJ45 (Црна) 1 Овој Висок квалитет, ниска профил мачка 6

Please wait...