0
clear
  • Биро Менгеме Моќ Лента со USB Порти, Десктоп Планината Моќ Лента со 2 Места & 2USB Пристаништа, 6Ft Продолжување Кабелот Биро Работ Отстранлив Менгеме Штекер Лента за Дом,
  • -20%
  • -20%
Биро Менгеме Моќ Лента со USB Порти, Десктоп Планината Моќ Лента со 2 Места & 2USB Пристаништа, 6Ft Продолжување Кабелот Биро Работ Отстранлив Менгеме Штекер Лента за Дом,

Биро Менгеме Моќ Лента со USB Порти, Десктоп Планината Моќ Лента со 2 Места & 2USB Пристаништа, 6Ft Продолжување

DEN 1648.80

Износ
Това е достапна

【Биро Менгеме Моќ Лента】масата менгеме моќ лента имаат 2 AC места и 2 полнење преку USB порти , 13 A/ 125 V/ 60 Hz /1625 W, 5 V/2.4 Макс. 【Отстранлив Менгеме Штекер Лента】 масата менгеме моќ лента може слободно монтирање и отстранување на пригоден начин.Десктоп работ планината штекер не треба да стиска дупки во табелата, голема помош за да ги организирате вашите моќ кабли. 【Лесно да се Инсталира Моќ Лента】 Биро менгеме моќ лента е лесно да се инсталира, само изберете место околу работ на масата и завртка монтажа заградата до неговата тесна.Еднаш тоа беше заострените надолу, тоа не оди никаде. 【Биро Планината Моќ Лента】Густа пластика и метал монтажа завртка, 6 стапки кабелот од лента на ѕидот е доволно долго за вашите потреби.Цврста конструкција и добри перформанси направи оваа власт лента може да биде добро користи на масите или можеби на крајот на маса од страна на некои каучи, па дури и за workbench. 【Погодно Биро Штекер】 масата менгеме моќ лента е прекрасна замена за огромни extion кабелот на маса , веќе има extion мозок се движат на маса или се има мозок на маса.Удобен менгеме планината моќ лента : идеален штекер за вашето биро, ви обезбедува доволно струја и дополнителен работен простор.Полнење преку USB Портови : 2 полнење преку USB порти ќе авто-се прилагоди и изберете соодветен излез врз основа на вашиот уред кога го користите 2 USB порти во исто време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Не само тоа, туку ние, исто така, надградба на кабелот должината на 9.Зошто TESSAN USB Напојување со Лента?.Пов

ОДЛИКУВАЈЌИ СЕ СО РАМЕН РОТИРАЧКИ ПРИКЛУЧОКОТ.Одберете вистинската должина за да се избегнат дополнит

7 Места со лизгачки опфаќа за сите вашата моќ потреби 1 адаптерраспоредени штекер за да се вклопи во прег

Табела моќ лента е направена од алуминиум,оганотпорни на надворешната школка и вграден во системот за б

Напојување AcDc Надворешни 60 W Тоа Влезен Напон : 100 Vac ; 110 Vac ; 115 Vac ; 120 Vac ; 127 Vac ; 190 Vac ; 200 Vac ; 220 Vac ; 230 Vac ; 240 Vac;Мон

8ШТЕКЕР ЕКОНОМСКИ ПРЕНАПОНСКА ЗАШТИТА СО ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на прав АГОЛ ПРИКЛУЧОК : Овој бран стабилиз

AC 15 A 125 V 60 Hz 1875 W Електрични оценка овозможува директно да го приклучиш во сите комерцијални, дома и во ка

Со EMI / RFI бучава filterза да го елиминира електромагнетни и радио фреквенција пречки.Универзални приклучоц

[Погодност] Проширете ги вашите приклучоци, со switchboard со 3 приклучоци, безбедно да се зголеми бројот на до

✅Погодно опција : 6 AC места идеален за голем адаптер за употреба ✅Издржливи : Штетаотпорни алуминиумски

Сите во еден биро моќ лента со 3 AC штекер и 4 полнење преку USB порти, кои ќе ви овозможи полнење неколку уре

Се инсталира лесно во постојните grommet дупки.Се Вклопува 2" Grommet Дупки.Достапно во 3 Модерни Бои.Лесно да се

Безбедност : Бакарен кабел со пренапонска заштита за секој приклучок (пчела бура, молња, итн.Осветлени б

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Имајте Компоненти Скриени вклучени надворешни IR приемник ви овозможува да ги задржи сите на вашиот A / V

Совршен за кујнската маса, rv, колеџ домови, дневна соба, кревет соба, канцеларија и така натаму.Со брзо по

Моќ лента со usb : 12Штекер разноврсна моќ лента кула со 6 ft продолжување мозок(16 AWG),AC влез max 13 A 1625 W,идеален

Можете да купите со доверба, со нашиот 12месечен замена гаранција, или 30дневниот гаранција за парите наз

Две независни прекинувачи за заштеда на енергија, уникатен photosensitive USB LED индикатор се направи овој USB нап

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Преносни Големина и НЕ

2160 Joules surge protector 12 штекер surge protector моќ лента 6 нога кабелот за напојување со рамен крајот на 90 степен прост

Брзо полнење на новиот i Phone 12 / 12 Pro / Max од 0% до 50% за само 30 минути.Добиете високбрзина на полнење полнење

Име На Производ : Монета Копчето Батеријата Во Држачот.Погодни за : CR / LIR1220 Чувајте ги вашите батерии орг

Please wait...