0
clear
  • Othmro Црна 8мм(М8) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 4Pcs
  • -20%
  • -20%
Othmro Црна 8мм(М8) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 4Pcs

Othmro Црна 8мм(М8) x 40mm Тема Замена Ѕвезда Рака Knob Затегнување Завртки 4Pcs

DEN 223.20

Износ
Това е достапна

[Карактеристики на производот]-дршката орев род има цврста структура и не е лесно да се деформирани. [Широк Опсег на Примена]-рака-заострените орев род е погодна за тела, тела, пердув штици, видов огради произведени во работилницата; многу погодна за пили, вежба притиска, стругови и жици тела.Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро. Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил. Шприц, навој влошки се направени од метал, трајни и долг животен век.Технички параметри : Бренд : Othmro име на Производ : star knob стегање рака затегнување завртка глава дијаметар е approximately40 mm/1.59" Материјал : пластични, метални Главната боја : црна Пакет содржина : 4 x Стегање прст затегнување завртки Забелешка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да кликнете на "Продавачот Контакт" копчето во вашата сметка да ни испратите е-маил. [Ротациона Удобност]-На ергономски дизајн на внатрешен навој орев род knob група лесно може да се прилагоди и на заострените за максимална контрола и флексибилност, без употреба на други алатки. Широко се користи во мебел, полица загради, механичка опрема, инструменти, храна и лекарства индустрија опрема. Завртка-во дизајн, лесно да го инсталирате, мазни линии, лесно да се ротира помеѓу прст костец.Неопходно е да се користат со Т-железнички собранија.Ѕвезда knob стегање прст затегнување завртка Опис : 1. [Функција]-дршката ѕвезда knob рачката може да се користи за сите видови на машина алатки, како инструменти метри, опрема, храна и индустриска опрема.Безбедна и цврста се справи може да се реализира финалниот на вредноста и затегнување контрола. Појавата на петокрака ѕвезда е погодна за затегнување, заклучување и прилагодување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Обичен нерѓосувачки челик обезбедува подобра отпорност на корозија од челик.Нерѓосувачки челици се ко

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 50mm / 1.97" ; Конец Должина : 30мм / 1.18"; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31"; Вкупна

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

Тежина : 199g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 6pcs x Стегање Kn

Тежина : 178g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 1 x Стегање Knob.

( (.Euisdan AA 32милиметри Хексадецимален Главата Кол Завртка Машки Конец 8мм На Тип Стегање Knob 6 Pcs Wonderful замена

Навој Дијаметар : M10; Конец Должина : 45mm / 1.77".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн

Материјал : Јаглероден Челик.Пакет : Под 50 Pcs.Завртка Тип : Машина Завртки.Состојба : 100% Сосема Нов.Со доба

Ѕвезда Глава Дијаметар : 30мм; Женски Навој Дијаметар : М8 Вкупна Висина : 22mm; Материјал : Bakelite,Месинг.Пакет

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Зе

Тежина : 101g; Име на Производ : Star Главата Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 3 x Ѕвезда Г

Тип : Мебел Зглоб.Е прилагодено : Yes.Материјал : Железо.Diy материјали : Металугрија.Број на модел : FX03112 Име

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 32милиметри / 1.26" ; Конец Должина : 40mm / 1.57" ; Навој Дијаметар : 8mm / 0.31

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Безбедност lanyard направени од еластична TPU.Черупка и на

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Please wait...