0
clear
  • Jorzer Елка Складирање Торба Водоотпорен Божиќ Дрво Контејнер Кутија Мебел Перница Складирање Торба 173x76x51cm
  • -20%
  • -20%
Jorzer Елка Складирање Торба Водоотпорен Божиќ Дрво Контејнер Кутија Мебел Перница Складирање Торба 173x76x51cm

Jorzer Елка Складирање Торба Водоотпорен Божиќ Дрво Контејнер Кутија Мебел Перница Складирање Торба 173x76x51cm

DEN 1260.00

Износ
Това е достапна

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долга-трајни и водоотпорен, трајни и стабилни, обезбедување на долгорочна употреба.Функција : Водоотпорен Божиќ Дрво Складирање Кутија ги штити вашите предмети од нечистотии, прашина, влага и прашина, и тоа е, исто така, перат, само ги со вода и благ детергент.Лесен за користење : Вештачко Дрво Контејнер Торба е дизајниран со патент за лесен утовар и истовар.И долго поместена се справи со не е лесно да се носат.Голем капацитет : Перница Складирање Торба мерки 173x76x51cm, што е доволно голем да се одржи вашите предмети.Тоа е, исто така, количка за лесни за складирање.Разноврсна : На Божиќ Дрво Контејнер за Складирање е мултифункционален, кој исто така може да послужи како мебел перница складирање торба или облека за складирање торба.Опис : Вештачка Божиќ Дрво Складирање Торба заштедува време и простор, исто така го спречува хаос.Божиќ Дрво Контејнер за Складирање го штити вашето дрво или Божиќ украси од добивање валкани кога продавница во текот на пролетта и летото.Перница за Складирање Торба е совршен подарок избор.Карактеристики : Елка Торба-Боја : Сребро.-Материјал : Оксфорд ткаенина. Големина на : 173x76x51 cm/68.11x29.92x20.08 инч.Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Елка Bag1*Чување Торба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож

Бара ГЛАСАЧКО место II Започне База (3552) со 1 / 4" лансирањето род.Може да достигне височина од 2000 метри.E2 X (Л

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

ТВ Прашина Покрие ГОЛЕМИНА : Компатибилен со современите 32"70" со рамен екран, ѕид монтира ТВ, криви форма

Материјал : Волна + Метални Игли.Направени од рачно изработени DIY производи, и само на суровини и репрома

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

Исто така се користи за да се одржите храната топла со своите топли функција, способни за затоплување до

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете об

Дизајн стилски изглед, Исклучителна изведба.Оваа полица е дизајниран со бран на моделот.Тоа ја зголемув

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Половина покриени со Дизајн : Назад е Половина покриени дизајн, и на ТВ прашина маска може да се користи

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди...

Please wait...