0
clear
  • shamjina 30 Древните Бронзени уроци Капа Tassel Крајот 13x11mm Мушка Капи Накит Наоди
  • -20%
  • -20%
shamjina 30 Древните Бронзени уроци Капа Tassel Крајот 13x11mm Мушка Капи Накит Наоди

shamjina 30 Древните Бронзени уроци Капа Tassel Крајот 13x11mm Мушка Капи Накит Наоди

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Може да им даде на вашите дизајни професионален допир.Filigree уроци Капи Цвет Фокусна Монистра рамка, голем делови за DIY одлуки tassel, нишка tassels и синџирот tassels, сатен tassels, ѓердан проекти.Големина (L x W ) : Прибл. 0.52 x 0.43 инчен / 13 x 11 mm.Внатрешна Големина на врвот : Прибл. 5 mm, внатрешен големина на дното Прибл. 9 mm.Голема DIY додатоци за ѓердани, earring, pendant, занает, пот синџир, bookmarks (ознаки) и други модни додатоци одлуки.Опис : - Filigree уроци Капи Цвет Фокусна Монистра рамка, голем делови за DIY одлуки tassel, нишка tassels и синџирот tassels, сатен tassels, ѓердан проекти. - Голема DIY додатоци за ѓердани, earring, pendant, занает, пот синџир, bookmarks (ознаки) и други модни додатоци за правење - Може да им даде на вашите дизајни професионален допир Големина (L x W ) : Прибл. 0.52 x 0.43 инчен / 13 x 11 mm - Внатрешна Големина на врвот : Прибл. 5 mm, внатрешен големина на дното Прибл. 9 мм - Материјал : Алуминиум - Боја : Антички Bronze Package Вклучува : 30 Парчиња Tassel Крајот Капи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

37 Парчиња Накит Одлуки Шарм Tassel Главата Кожа Кабелот Крајот Капа Цвет Spacer Мушка Безбол Капи.Материјал :

* 100 Парчиња Гроздобер Легура Бел Форма Крајот Кабелот На Конекторот Состојба : 100% Сосема Нов...

Производите се опишани како материјали за изработка на накит : ѓердан, нараквица, earings, прстени, моден си

【 ПАКЕТ 】600pieces Тибетската Златен Метал Мушка Капи во Рефус 【 ГОЛЕМИНА 】околу 10 mm / 0.39 инчи долго, 10 мм /

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Боја, Големина и Количина carefuly и се чувствуваат слободни да

Најдобро за Изработка на Накит.Висок Квалитет позлата за Долготрајни Заврши.Накит Нега : Никогаш не доз

Метална боја : не ' рѓосувачки челик боја, Големина : за 10мм во дијаметар, 3.5 мм дебел, дупка : 1mm, 8mm внатрешн

Може да се користи за ѓердани или нараквици.Направи накит одлуки лесно!.Hummer Затворач Должина : Околу...

Материјал : Метал.Големина : Прибл 20 x 13 mm / 0.78 x 0.51 инч.Лесен за употреба, само притиснете заедно со станот

Најдобро за Изработка на Накит.Висок Квалитет позлата за Долготрајни Заврши.Накит Нега : Никогаш не доз

Најдобро за Изработка на Накит.Висок Квалитет позлата за Долготрајни Заврши.Накит Нега : Никогаш не доз

Количина : 500pcs.Големина : 7mm.Материјал : алуминиумски, Боја : антички бронза.Совршен за beading, накит одлуки, e

Мушка Капи Големина : (300мм / 23g).Пакет вклучувајќи : 12 Pcs(Пакет).Погоден за дизајн на бразлетни, ѓердани, обе

4 гроздобер бои да се избере : изберете повеќето појавување на боја на капа за совршено да се совпаѓаат с

5mm, Дупка : 6mm, 2 парчиња; Черепот на 304 Нерѓосувачки Челик Кабелот Крајот Капи : 17x12x9.5 мм,Дупка 28 mm,2 парчиња /

Материјал : Метал објект должина : 0inch.Објектот Тежина : 0.13 g Jewelry Наоди Тип : Мушка Caps Item Висина : 0inch Product Ка

количини : 20pcs.големина : 13*12mm.дупка : 10*од 2,5 мм.материјал : цинк легура (олово и никел слободни).стил : мода

Please wait...