0
clear
  • NEISRAI Јајце Складирање Кутија Сад Простор-за Заштеда на енергија и Трајни Здрав Компактен Кујна Јајце Носителот Јајце Држачот за Фрижидер (Сива)
  • -20%
  • -20%
NEISRAI Јајце Складирање Кутија Сад Простор-за Заштеда на енергија и Трајни Здрав Компактен Кујна Јајце Носителот Јајце Држачот за Фрижидер (Сива)

NEISRAI Јајце Складирање Кутија Сад Простор-за Заштеда на енергија и Трајни Здрав Компактен Кујна Јајце Носителот

DEN 477.12

Износ
Това е достапна

Фиока-тип јајце кутија, голем капацитет за дизајн, средени и убави, нежни складирање е изборот на smart домаќинки.Анти-судир силика гел, го земе и да се тркалаат надолу автоматски, јајце нема пауза кога се погоди.Мулти-слој редење е стабилна, заштеда на простор за складирање.Јајцето картон доаѓа со временска рамка (31) да ве потсетам на свежината на јајца.Јајцето картон е изгризано на двете страни и дизајниран со отвори.Спречување на јајца од тоа да биде влажна и се влошува и да ги чува за подолго време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Стави на симпатична декоративни кошница во вашата кујна така што ќе може да се сместат јајца.Симпатична

Кујна Worktop Простор Saver : Слободен стои дизајн.Спирала Дизајн : Погодно за песна која јајца се најстарите и

Јајце БезбедноНаправени од силна леано железо структура, тоа ви помага да ги зачувате јајца безбедно.Со

Вештачки кога дизајн.1pc Јајца Носителот Кошница Организатор Складирање Керамички Овошје Сад во Кујната

Безбедно Управување за Јајца Јајце Skelter е направен од здрав правобложени челик структура помага да се з

[МУЛТИЦЕЛ] Може да се сместат канцеларија канцелариски материјал, козметика, кујнски прибор, зачини сад,

Шупливи дизајн за вентилација помеѓу жица.Уреден проред, тоа може да издржи на тешки предмети.Стил мини�

♥Добар помошник за организирање на вашите јајца, простор за заштеда на енергија ♥Имајте фрижидер орга�

Метална жица овошје кошница не е складирање кошница, но, исто така, десктоп украс.Жица јајце сад може да �

Гума Дрво јајце кабинет.Има 12 јајца 25x18x12cm.Рака мие само.Лесно да се чисти.Опис на производот некогаш поп�

ЦРНА ЖИЦА КОШНИЦА : Подигнете вашата кујна украси со овој круг жица јајце кошница; користете за чување н�

Ѕидот монтирани селски torched дрво и индустриски блек метал фарма свежи јајца носителот на екранот полица

❤Јајце Складирање : совршен додаток на farmhouse стил декорација, може да се користи за чување на јајца ❤Уни

Please wait...