0
clear
  • Ќор-сокак Пост, Роботика Делови, 12pcs Метал 50mm Хексадецимален ќор-сокак Мислења за Pitsco Tetrix Премиер Роботиката Резервни Делови
  • -20%
  • -20%
Ќор-сокак Пост, Роботика Делови, 12pcs Метал 50mm Хексадецимален ќор-сокак Мислења за Pitsco Tetrix Премиер Роботиката Резервни Делови

Ќор-сокак Пост, Роботика Делови, 12pcs Метал 50mm Хексадецимален ќор-сокак Мислења за Pitsco Tetrix Премиер

DEN 1524.00

Износ
Това е достапна

Поле на Примена : ќор-сокак пост наменета за Pitsco Tetrix Премиер, можете да изберете да се купи според моделот за да ги задоволат вашите потреби.Високо-квалитетни Материјали : Сите ќор-сокак делови се изработени од метални материјали, цврсти и издржливи, добар квалитет, одлични перформанси, стабилен и сигурен.Додатоци Опис : Роботиката ќор-сокак пост задоволат дел барањата на робот натпревар, со силна practicability и висока ефикасност.Добар Квалитет : 50mm ќор-сокак пост е стабилен и сигурен, цврста врска има добра стабилност, можете да се поврзете и да ги користат со доверба.Добра Прилагодливост : Роботиката додаток е совршена замена за стариот или оштетена една, добра прилагодливост, совршен натпревар, едноставна операција.Функција : 1.Поле на Примена : ќор-сокак пост наменета за Pitsco Tetrix Премиер, можете да изберете да се купи според моделот да ги исполни вашите needs2.Високо-квалитетни Материјали : Сите ќор-сокак делови се изработени од метални материјали, цврсти и издржливи, добар квалитет, одлични перформанси, стабилна и reliable3. Додатоци Опис : Роботиката ќор-сокак пост задоволат дел барањата на робот натпревар, со силна practicability и висок efficiency4. Добар Квалитет : 50mm ќор-сокак пост е стабилен и сигурен, цврста врска има добра стабилност, можете да се поврзете и да го користите со confidence5. Добра Прилагодливост : Роботиката додаток е совршена замена за стариот или оштетена една, добра прилагодливост, совршен натпревар, едноставно operation Specification : Предмет Тип : ќор-сокак Post Material : Metal Size : 50x7.4mm / 1.97x0.29in Package Листата : 12 x ќор-сокак Пост.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

6 in Composition : 9pcs TPU гумени ролки, ладно валани SPCC челични тркала hub Feature : 45° omnidirectional wheel Purpose : Погоден за разн�

Мала тежина и голема сила, идеален за максимизирање на сила да тежина сооднос.Висококвалитетни материј�

За создавање на работни робот кој покажува инженеринг, едноставни машини 310300030032 Модел роботски L зрак, д

Кабел за податоци може да бидете сигурни дека стабилноста на поврзување.Комплетен прибор, лесно да се и�

Обезбеди робот структурни база, мал и лесен, лесно да го инсталирате на робот тело.Дупки дизајн им се ово

Централната дупка со дијаметар е 6mm, лесно да се инсталира и расклопување, тоа е одличен додаток за индус

Големина : 58x37x25.5mm / 2.28x1.46x1 инч.Дебелина : 2mm.Материјал : Тешко Алуминиумска Плоча.Производ : Мултифункцион�

Индустриски робот опрема замена, вистински создателот е за интегрирање и repurposing.Централната дупка со ди

Please wait...