0
clear
  • Радар Детектор Полицаец Радар Детектор за Автомобили Полициски Радар Детектори за Автомобили Lockouts Светлина Спектар Ласерски Радар Детектор за Откривање, 360 Диспл?
  • -20%
  • -20%
Радар Детектор Полицаец Радар Детектор за Автомобили Полициски Радар Детектори за Автомобили Lockouts Светлина Спектар Ласерски Радар Детектор за Откривање, 360 Диспл?

Радар Детектор Полицаец Радар Детектор за Автомобили Полициски Радар Детектори за Автомобили Lockouts Светлина

DEN 3598.80

Износ
Това е достапна

овој голем дострел ласерски детектор користи 25-вториот рано предупредување, и може да ви обезбеди со overspeed предупредување поттикнува и електронски ласерски пиштол фаќање позиции во опсег од 200 метри, 800 метри.опсег ласерски радар далечински радар детектор.производот се користи анти-радар откривање, која може да работи подобро во стелт и да се избегне тоа да биде нападнат од радар или ласерски пиштоли.детектор на безжични радар детектор.се користи во реално време за детекција и рано предупредување брзина на мерни сигнали.на патот, користењето на гласовни предупредување поттикнува.избегнувајте забрзување, или за фотографирање до времето.полицијата скенер за дома.радар детектор 360 full-бенд детекција (примање на x.к.ка.кт.ласерски, итн.).тоа е погодно за вас да се вози лесно и обезбедува со сите-коло заштита.детекција, 360 полицаец радар детектор за автомобили.ултра-тенок дизајн може да биде лесно да се инсталира на автомобил, кој е погоден за вас да се користи тоа брзо.екранот радар полициски радар детектори за автомобили.овој радар детектор на е-мора да има ставка за вашиот автомобил.во реално време во откривање на рано предупредување и брзина на мерни сигнали.тоа ви помага да ги предупредам однапред кога возите за да ги избегнете повредите и снимки.спецификации : боја : црна опсег : 200-800 метри систем за позиционирање : gps функција : 360 целосна фреквенција откривање глас : интелигентни глас пакување листа : 1*радар детектор 1*прирачник за корисникот full-бенд рано откривање 360cop радар детектор за carspolice радар детектори за автомобили.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ултратенок, елегантен, ситевоедно радар детектор.Достапна за самостојна инсталација и употреба.Лесно с

сите круг на детекција : овој производ може да се открие и назад во исто време, обезбедување на заштита в�

100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Автомобил Моќ Полнач / Адаптер.DC Влез 1224 V;DC Излез.Се изгради во Динамич�

НАЈДОБАР КВАЛИТЕТ Премиум BN Конектори и Стрес Олеснување Говорница.НЕМА СЕЧЕЊЕ Едноставно Вметнување

Кликни да зголемиш.Леснотија на Користење На солиден RX65 ви дава контрола на дофат на вашите прсти корис�

Три алармот се огласува може да биде вклучен за да се едни со други.Осум сензори се инсталирани околу ав�

Производот има 4 аларм режими и 7 ниво на јачината на звукот може да се прилагоди.Посебна функција : диспл

ултрадолги чувствителност : широкопојасен интернет заштита од сите радар и ласерски пиштол напади, со н

поларните растојание superheterodyne технологија : ласерски автоматско 360степен детекција со ултрабрзо скенир

1.Откривање на сите стабилна или мобилен Радар Брзина Следи 200800m напред 2.Откривање на сите Сообраќај Мон

На Mirror Tap е изградена на 24 жица со 2 amp внатрешно осигурач и црна плетенка флексибилни ракав.Вкупната долж

1.Го подигне звук е променет и е повеќе нежни 2.Постои разлика и при гласовно емитува.На командната линиј�

Нумеричка и боја LED дисплеј.Домаќин и на екранот е безжичен линк.Аларм со тричекор Bibi звук.Лево и десно п�

неверојатна чувствителност обезбедува спектар на неколку милји, заштита вас, дури и од најдалечните за�

Please wait...