0
clear
  • Електрични Мажите и Жените Хлапак Коса Смена Хлапак Хлапак Хлапак Хлапак Целото Тело Миење Коса Отстранување
  • -20%
  • -20%
Електрични Мажите и Жените Хлапак Коса Смена Хлапак Хлапак Хлапак Хлапак Целото Тело Миење Коса Отстранување

Електрични Мажите и Жените Хлапак Коса Смена Хлапак Хлапак Хлапак Хлапак Целото Тело Миење Коса Отстранување

DEN 2354.40

Износ
Това е достапна

1. Корисници; За мажите и жените. 2. На хлапак главата може да се движи лево и десно самостојно да се обезбеди близок контакт со кожата.Дури и на вратот и брадата, тоа може да се избричат побрзо и соодветно,. 3. Полнење, брзо полнење, plug and play. 4. Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат на бизнис патување. 5. Полнење еднаш можат да уживаат во повеќе од 60 минути, лесен за употреба и издржливи. "[user] тоа е добар избор за мажи за да им даде на Денот на таткото подароци.Оваа жилет има одличен квалитет и може да обезбеди мирен бричење ефект.По секое бричење, покажуваат вашиот љубовник и семејството вашиот нежно и свеж изглед.[насочен флексибилни жилет глава] на жилет главата може да се движи самостојно во четири насоки за да се обезбеди близок контакт со кожата, така што тоа може да се избричат побрзо и соодветно дури и на вратот и брадата,[брзо полнење] овој мажите електрични хлапак е брзо полнење, plug and play.И процентот на останатите батеријата се прикажани на LCD на хлапак ќе ве потсетам за полнење да се појави кога хлапак е на ниско ниво.[туристички придружник] мали димензии, мала тежина, жилет е многу погодна за туристички или бизнис патување.Притискање и држење на копчето за вклучување / исклучување копче за 3 секунди ќе го активирате smart патување заклучување на функцијата.[користите време] можете да уживате во повеќе од 60 минути после полнењето еднаш, кој е многу удобен и издржливи".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Оваа мажите електрични жилет го користи три флексибилни, хипоалерген ЛАК хлапак foils што следат природни

Нерѓосувачки челик глава, ликовната обработка, безболно отстранување на влакна, направи кожата без про�

Особено идеален како празник ПОДАРОЦИ, роденденски подарок, Денот на Вљубените подароци или едноставно

CLOSE & БРЗ Бричење ИСКУСТВО : машки вртливи електрични shavers се опремени со 3 лебди бричење глави, кои се нап�

Слотови и дупки удобно бричат и долго косите и кратки слама со леснотија.Како слама Прилог Вклучени за 2

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Ротари Хлапак со ергономски дизајниран, ви дава целосна контрола.Дршката е удобно д�

Fast & ефикасен прецизност бричење глави : Прецизност ножеви и премиум квалитет мотор, Безболен, ниско нив�

Поефикасно Бричење : Нема слама, ефикасно ја подобрува бричење ефикасност, овозможувајќи ви да имате по�

Силна Моќ : Ова електрична хлапак поседува висока брзина на моторот за да се обезбеди силна моќ за висок�

Водоотпорен : телото е водоотпорен и ви овозможува да го користите електрични хлапак дали е мокра или су

Тоа, исто така, вклучува ограничување на чешел, фризерски кејп, чешел, четка за чистење, носејќи вреќа, по

Иновативен керамички нож.Direct drive brushless ниско ниво на бучава мотор 2 полни методи.Висока јачина алуминиум

Уживајте во вашиот сува бричење кога седи на троседот, или не направите удобно бричење во туш.Тоа се нао�

4во1 мултифункција електрични хлапак за мажи, со 3 намалување на видови, вклучувајќи брада жилет, прецизн

Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет 2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак фолија...

【СитевоЕдно Машина】Нашата глава хлапак доаѓа со брада тример, носот ножици, четка за чистење и лицето �

Хуманизирано дизајн : ергономски дизајн, кој се одвојува нож, силикони nonslip дизајн.Тоа може да ја користи

Лебдечки двојно остро нож, исечете и да отсекува без влечење чувства, лесно чистење носната шуплина.Сил�

Please wait...