0
clear
  • LoveinDIY 20/30sets Бела Пластична Играчка Зглобовите за Кукли/Теди/Животните Одлуки DIY Занаети - Бела боја, за 15mm
  • -20%
  • -20%
LoveinDIY 20/30sets Бела Пластична Играчка Зглобовите за Кукли/Теди/Животните Одлуки DIY Занаети - Бела боја, за 15mm

LoveinDIY 20/30sets Бела Пластична Играчка Зглобовите за Кукли/Теди/Животните Одлуки DIY Занаети - Бела боја,

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Материјал : Пластика.Овозможува поврзувани кукли.Ги поврзува екстремитети да се движат & остане во место.За мечето & кукла правење на резерви. 30 комплети на 15 MM кукла зглобови (1 Пакет). 20 поставува на 20 MM кукла зглобови (1 Пакет).Подготвени се да се направи свој кукли или кадифен мечки?Овие зглобови ќе ви помогне да се создаде moveable екстремитети на вашиот dollmaking креации.Опис : - 30 комплети на 15 MM кукла зглобови (1 Пакет). 20 поставува на 20 MM кукла зглобови (1 Пакет). - Подготвени се да се направи свој кукли или кадифен мечки?Овие зглобови ќе ви помогне да се создаде moveable екстремитети на вашиот dollmaking креации. - За мечето & кукла правење на резерви - Овозможува поврзувани кукли.Ги поврзува екстремитети да се движат & остане во место.Спецификација : - Материјал : Пластика - Боја : Бела Дупка Големина : 0.5x0.3cm/0.20x0.12 inch Package Вклучува : 30 комплети на 15 MM кукла зглобовите 20 поставува на 20 MM кукла joints Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Прекрасна Ponytails со Плетенки Кукла перики ■Број на модел : JD553 ■Големина : 89inch ■Боја : Комбинација Пурпур�

Сет од 2, змеј инспириран рачно изработени стаклени очи cabochons за изработка на накит, кукла скулптури, taxider

Доаѓа со ПодлошкиПодлошки може да се спречи очи од кои спаѓаат надвор.Со етикетата на пакувањето на под�

100 Парчиња Пластични Безбедност Носот за Донесување на мечето Кукла Животински видови Занаети.Големина

Еден пар на 16mm тиркизна мачка очи со циклуси поставите копче bezels.Овие се незаборавни стакло око дизајни

25ММ ОЧИ : Стакло око cabochons за изработка на накит, кукла скулптури, taxidermy, и други изработката на проекти.Да

Please wait...