0
clear
  • BZLSFHZ Приемот Печатач 80mm Bluetooth Термички Печатач Приемот wilreless Сметка 3 инчен Мобилни Android и iOS Мини Мали Печатач aldult
  • -20%
  • -20%
BZLSFHZ Приемот Печатач 80mm Bluetooth Термички Печатач Приемот wilreless Сметка 3 инчен Мобилни Android и iOS Мини Мали Печатач aldult

BZLSFHZ Приемот Печатач 80mm Bluetooth Термички Печатач Приемот wilreless Сметка 3 инчен Мобилни Android и

DEN 6988.80

Износ
Това е достапна

Со функции, прекинувачи, хартија за хранење и други функции.Копчиња се свеж и лесен за користење, заштеда на време и напор.Остри солза-оф отворање брзо може да се откине мали хартија за да се спречи мали хартија од кинење, кој е лесен и брз.Вграден-во 250 OMAH високо-капацитетот на литиум батерија, батеријата усвојува интегрирана батерија дизајн, лесно да се размонтираат и се соберат, како и употребата време може да достигне 10 часа.На изглед дизајн е убава, има голема хартија за отпадоци, поддршка на 5 CM големи ролни хартија, и брзина на печатење е толку висока што 9 CM/s, што е брзина на десктоп печатач.Тип : Термички Printer Model Број : MTP-4 Alnterface Тип : bluetooth Max Paper Size : A3+Хартија Храна Режим : manual Print Брзина : 35ppm Double-двострано Печатење : No Voltage : 110-240v Application : За Commerciallnternal Меморија : 32 MBDot Матрица Печатач Тип : Универзална билет printer Use : Термички Printer Black Брзината на Печатење : 90 MM/SMax.Резолуција : 203dpi Color Брзината на Печатење : 90 MM/SConsumable Тип : Термички Paper Size : 400*230*185mm Note : ве Молиме овозможи 1 - 3 cm грешка поради прирачник за мерење, Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Ви благодариме!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ПРАКТИЧНОСТ:Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, заштитна обвивка е подобрена за пов

ТМU675 Приемот ЛизгаВалидација Печатач C31 C283 A8911, боја : Темно Сива боја.Напојување Не Е Вклучен.Сериски Ин

★Се Земе Вашата Етикета Печатење До Совршенство : Заборави на сите за мало етикета произведувач на алат

Mutoh VJ1204 / VJ1304 / VJ1604 / VJ1604 W / VJ1608 глава за печатење (DX5).Дел број : DF49684 Забелешки : Оригиналот.За да се кори�

Земете продуктивноста на следното ниво.Следи работни места и прилагодувања брзо со 4линија екранот и се

Високи Перформанси : Вграденво 1200m Ah батерија со црно и бело печатење и јасна резолуција (200 DPI), може да се

Џеб Печатач : Мал и лесен, лесно да се носат 57mm ширина на хартијата, 200dpi резолуција, мазна и јасно се печат

За користење со Pantum оригинален потрошен материјал : 1,600страница PB211 и PB211 EV тонер кертриџ 4.Брзо печатење �

Работи во ниско ниво на бучава, на термички печатач не треба мастило кертриџ кога го користите, слабо фу�

Печатење на Сите Ви се Допаѓа : Поддршка за повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети, пор�

Компактен изглед, лесно да се носат, јасно печатење ефект, компатибилен со различни печатење софтвер.Бе�

Оперативен систем поддршка за драјвер за печатач : Windows 8 и 7 (32 / 64 bit), XP SP3 (32 bit), Windows Server 2012 (64 bit), 2008 (64 bit), 2003

Услуги на клиентите : Чувствуваат слободни да не контактирате be Compatible withe или по купувањето.Нашите страс

Преносни и таписерии со висококвалитетни материјали, етикета печатач е издржлив и текстура.Со стабилна

1 Еколошки : Да Ethernet : Да USB : Да Печатење Способност : Еден Двострано Кабли се Вклучени : USB Печатење во Боја

√Пренослив Печатач : Компактен и едноставен, книга моделирање дизајн, брзо да се интегрира во атмосфера

Боја : Црно на Бело, Слика Времетраење : 2 Години.Големина : 1.97 Инчен x 11.48 Нозе (50mm x 3.5 m) Дијаметар : 1.18 инчен

30мм(тркалаат дијаметар) термичка хартија.Го однесе на патување, може да снима на сценографијата можете �

Мал, компактен дизајн.До 1,800 SPH на 80 FPM.Способност да се кандидира : Сјај, Сатен, Мат и Мека на Допир, како и �

√Џеб Печатач : Мал и лесен, лесно да се носат 57mm ширина на хартијата, 300dpi резолуција, мазна и јасно се печ�

Please wait...