0
clear
  • Висока Чувствителност Течни Сензор Не-Контакт Течни Ниво Сензор Течни Ниво Сензор за Не-Метален Контејнер
  • -20%
  • -20%
Висока Чувствителност Течни Сензор Не-Контакт Течни Ниво Сензор Течни Ниво Сензор за Не-Метален Контејнер

Висока Чувствителност Течни Сензор Не-Контакт Течни Ниво Сензор Течни Ниво Сензор за Не-Метален Контејнер

DEN 309.36

Износ
Това е достапна

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на мемориската функција, течни ниво се прикаже на владата, може да се постигне мулти точка серија конекција.Опис : Интелигентна не контакт течни ниво сензор усвојува напредно процесирање на сигналот технологија и висока брзина на процесирање на сигналот чип, и тоа нема да биде под влијание на сад дебелина на ѕид кога откривање на течни ниво во херметички сад.Не контакт течни ниво сензор е применливо за не метални контејнери и без директен контакт со течност, не се погодени од скалата или други нечистотии.Спецификации : Модел.Нема потреба да се роди не метален контејнер, лесно да се инсталира.Висока стабилност, висока чувствителност, силна anit-мешање способност бидете сигурни дека тоа нема да биде погодена од electromagnet, посебно дизајниран за да се справи со моќ фреквенција пречки и заеднички режим на пречки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.смешни качулка plaid качулка мечето кач

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п

【ПОДОБРИ УМЕШНОСТ】 Ова бебе боја топката играчка развива моторни вештини и боја за признавање и ракао

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково

92" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Биста : 120cm / 47.38" Рамо : 54cm / 21.28" Големина : XXXXL НАС : 14 велика Б

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете об

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Бара ГЛАСАЧКО место II Започне База (3552) со 1 / 4" лансирањето род.Може да достигне височина од 2000 метри.E2 X (Л

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка 9"h раканас

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ! Ова 18 X24 репродукција постер печатење е отпечатен на висок квалитет, висока

Please wait...