0
clear
  • Bostitch Искачи 3 во 1 Спојувач со Интегриран Смена & Главен Складирање, 20 Лист Капацитет, Вклучува 420 Staples
  • -20%
  • -20%
Bostitch Искачи 3 во 1 Спојувач со Интегриран Смена & Главен Складирање, 20 Лист Капацитет, Вклучува 420 Staples

Bostitch Искачи 3 во 1 Спојувач со Интегриран Смена & Главен Складирање, 20 Лист Капацитет, Вклучува 420 Staples

DEN 372.72

Износ
Това е достапна

Вграден-во главен смена и скриени главен складирање.Целосна лента десктоп спојувач има 210 staples.Ергономски, лесен дизајн за удобно користење.Се отвора 180-степени за tacking.За најдобри резултати, користете ја со Bostitch Премиум Стандард Стејплс (B00006 IFMO).Вклучува 420 staples во главен складирање оддел.Елегантен изглед, ефикасен дизајн, и легендарниот перформанси.Со модерна силуета и сјајна завршница, оваа full-лента, спојувач неверојатно е вграден во главен смена и скриени Staple Store оддел за екстра стејплс (вклопува две ленти).Дури и со дополнителни карактеристики, ергономски дизајн е лесен да се обезбеди непречено, удобно stapling.Се отвора 180-степени на огласна табла tacking и занает употреба.Направен од 70% пост-потрошувачите содржини од рециклираната пластика. 20 лист капацитет.Користи Премиум Стандард Staples.Совршен за на училиште, на работа или дом, канцеларија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Премиум ултра јасно акрилик материјал 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет Нашите производи се внимателно тестира

ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ – Swingline стои зад оваа висококвалитетни спојувач со ограничен доживотна гаранција.К

24 / 6 или 26 / 6 или 10# Staples Одговара На Спојувач Секој Спојувач Држи До 100 24 / 6 Staples или 150 26 / 6 & Нуди 25лист Stapling

Еден прст притиснете спојувач, лесно се обврзувачки,без напор; со Еден прст, притиснете, лесно се обврзу

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 1 x виолетова метал спојувач, 1 x пластична лента фармацевт, 1 ролна лента рефил, 1 кутија

[Издолжени Тенка Муцката Дизајн] ја Прави работата на повеќе флексибилни и погодни и за хардсе постигне

На удирање со дебелина може да се постигне 20mm, кои лесно може да се справи со различни удирање проблеми и

СОВРШЕН ПОДАРОК : Ова спојувач има голем модерен изглед.Може да се главен 20 страници лесно.СУПЕРИОРЕН ФУ

Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување Материјал : не ' рѓосувачки челик Хартија капац

Please wait...