0
clear
  • Краток 1ft Микро USB Кабел, PS4 Полначот 1FT, Најлон Плетенка Андроид Полнач, Микро Брзо Полнење за Playstation 4, PS4 Тенок/Pro, Xbox Една S/X Контролер, Галакси S7 Работ S6, Android Телефони
  • -20%
  • -20%
Краток 1ft Микро USB Кабел, PS4 Полначот 1FT, Најлон Плетенка Андроид Полнач, Микро Брзо Полнење за Playstation 4, PS4 Тенок/Pro, Xbox Една S/X Контролер, Галакси S7 Работ S6, Android Телефони

Краток 1ft Микро USB Кабел, PS4 Полначот 1FT, Најлон Плетенка Андроид Полнач, Микро Брзо Полнење за Playstation

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

AOSOK Краток 1ft микро usb кабел / Краток ps4 контролер полначот 1ft-2 Pack Боја : Жолта Материјали : Најлон Плетенка Пакет : 2pack(1 FT*.2) ?КАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОИЗВОДОТ?; Подобрување на Издржливост : Супериорен најлон плетенка кабел додава дополнителна издржливост и метежот слободни, го прави затегнувачка сила е зголемено за 250 Проценти .Може да носи 35000+ свиткување тест. ?Екстра Краток Поудобно?1ft/ 30cm 2pack галакси s7 држачи за кабел е оптимална должина за полнење на вашиот телефон со моќ банка, лаптоп.Метежот отпорни и корисна за да се носат во вашата торба или џеб.Тоа е погодно да се користи кога сте на шопинг патување, пешачење, планински-качување, итн, не се грижите за кабел заплитане. ?Брзо Полнење и пренос на Податоци Синхронизирајте?AOSOK 1 FT микро usb кабелот поддржува Max 3.1 Сегашните и Податоци Брзина 480 Mb ?Зајакнат заедничките?Кабелот се прилагодат TPE засилување заеднички јакна, имаме зајакнат заедничките на кабелот цврсто да се поврзете на жица и чип, така што тоа не е лесно да се пробие во виткање и unplugging тестови за многу пати. ?Компатибилност Уреди] јас - Samsung Галакси S7/S7 Edge / S6 / S6 Edge / S4 / А5 О7 A9, Забелешка 4 5 Табот pro A S2,итн; - Motorola Мото G4 / G4 Плус / G4 Игра / G5 S / G5s Плус / G5 / G5 Плус / E4 Плус / E4 ; - Huawei P9 Лајт / P10 Лајт /Mate 10 Лајт / Mate 8 /Чест 7 X ; - Kindle Fire HD и HDX; - И повеќе паметни уреди со Микро-USB Конекторот.И Други андроид полнач за телефон уреди.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ПРОГРАМИРАЊЕ на ВЛАДАТА овозможува подесување во сопствени снимки по втората вредности за снимање mods и

КАКО ДА го КОРИСТИТЕ : Кука го додатокот до вашиот Wii Далечинскиот управувач за уште поголема флексибилн

Поврзување на настава : Прво поврзување на напојување за wii конзола и исто така да го поврзете сензор бар

Безжичен мултимедиа далечински управувач за Sony Playstation 3 за гледање на Dvd и Bluзраци.Елегантен дизајн со сј

Ве молиме заменете ги со нови батерии во време кога низок напон аларм се случува.(6) Истовремено притисне

Поврзете на Движење Плус сензор за вашиот Wii Remote controller да се зголеми точноста и подобрување игра контрол

Револуционерна функции, како на допир подлога, интегрирани светлина бар, Подобрени да понудите играч пр

Време На Испорака 1525 Дена.Четириесет дена безусловна се врати.Се обезбеди квалитет на водечка индустри

Пакет се Вклучени : 2x Црна класичен контролер за Nintendo Wii Далечинското 1 100% Сосема висок квалитет, класичн

Компатибилен со Wii.Дојде со рака за вашиот зглоб.Поддршка Движење Плус.Безжични, лесен и удобен за корис

Високквалитет не се лизга силикони случај штити Wii контролер од прашина, вибрации и да го оштети.Опремен

Пакетот Вклучува : 20 x Безжичен Контролер на Капакот на Батеријата За Wii Бела.Компатибилен со : Nintendo Wii.Дим

Оптимална копчето распоред за супериорен ергономија ја подобрува Прецизноста во текот на Критичните М

2 во 1 + Движење Плус : комплет вклучува далечински управувач и жичен Nunchuk контрола.Овој далечински управу

Лесно и практично да работат.Достапен на луѓето од сите возрасти и сите способности.Карактеристики гол

Answer : ___________________________ Note : Движење Плус Адаптер за Nintendo Wii далечинскиот управувач и Wii remote плус контролори.

Sony Безжичен Контролер за Play Station 4 Црна.На Dual Shock 4 Безжичен Контролер за Play Station 4 ги дефинира оваа генерац

(Ве молиме да го активирате уредот со USB кабел за првиот натпревар конекција.????Поврзете го адаптерот за

Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани си

Можете да се обидете држење на црвеното копче на задната страна на контролорот (СИНХРОНИЗАЦИЈА на колон

Please wait...