0
clear
  • Леано Железо Врата се Справи и Селски Лизгачки Штала Врата се Справи со Сет на Две Рачки за Врати и Свлечишта
  • -20%
  • -20%
Леано Железо Врата се Справи и Селски Лизгачки Штала Врата се Справи со Сет на Две Рачки за Врати и Свлечишта

Леано Железо Врата се Справи и Селски Лизгачки Штала Врата се Справи со Сет на Две Рачки за Врати и Свлечишта

DEN 455.76

Износ
Това е достапна

Автентични Farmhouse Рачки - Совршени за внатрешна врата се повлече рачки или за употреба на отворено со врати, гејтс, свлечишта, или на штала врати.Солидна Леано Железо - Цврсти рачки, која ќе трае, како тие дојдоа од локалниот ковач.Појавување на Завртки - Повеќето брендови не вклучуваат навртки или оние со појавување на завртка глави.Антиквитети Повлекува Врата хардвер кои ги носи автентичен селски farmhouse изгледаат и се чувствуваат.НИ Базирана Компанија.Автентични Farmhouse Рачки - Совршени за внатрешна врата се повлече рачки или за употреба на отворено со врати, гејтс, свлечишта, или на штала врати.Солидна Леано Железо - Цврсти рачки, која ќе трае, како тие дојдоа од локалниот ковач.Појавување на Завртки - Повеќето брендови не вклучуваат навртки или оние со појавување на завртка глави Совршени димензии со солидна се чувствуваат - Вклучува екстра завртки само во случај.НИ Базирана Компанија Антиквитети Повлекува Врата хардвер кои ги носи автентичен селски farmhouse изгледаат и се чувствуваат.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден за повеќето кабинети, погоден за функционална употреба во кујната спални соби или бања кабинет

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

2 мм дебел, со висока издржливост 304одделение од нерѓосувачки челик за рѓа, дамка, и отпорност на корозиј

Стилски Дизајн : Оваа врата се повлече е со квалитетни алуминиумски легури изградба и анти ' рѓа, антидеф

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

▶ Задебелена материјал : висок квалитет, од нерѓосувачки челик круг цевка површината electroplated и брусен, с

Внесувањето лизгачки вратата lockset е дизајниран за врати до 2" дебела.Рачки, latch, еден mortise, чувар, клучните

▶ Висококвалитетни материјали : electroplated полиран не 'рѓосувачки челик плоштадот цевка, висока цврстина,

26 Леано Железо Антички Стил СЕЛСКИ Штала Рачка, Портата Повлече Барака Рачки на вратите Фенси По ТЕН СО

Mountable на дрво врата, стакло од врата, fiberglass врата, метална врата, итн▶▶ Производ параметри Име : Врата се

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

Големина на : 1.37x1.10x0.66 ВО / 3.5x2.8x1.7 CM.Постојат четири групи на кабинетот копчиња, површината е кристално ст

Главната Боја : Сребро Тон; Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Пакет Содржина : 2 парчиња x Повлече Рачка; Им

Бренд Име : WEBI леано Железо црна лизгачки штала врата се справи со сет Материјал : Леано железо Боја : Сел

Погоден за повеќето кабинети, погоден за функционална употреба во кујната спални соби или бања кабинет

Please wait...