0
clear
  • BRISHINE H3 LED Магла Светилки 8000K Мраз Сина, Екстремно Светла 2525 Чипови H3 LED Светилки за во Автомобил Светла за Магла, Дење Работи Светла светилки drl(Пакување од 2)
  • -20%
  • -20%
BRISHINE H3 LED Магла Светилки 8000K Мраз Сина, Екстремно Светла 2525 Чипови H3 LED Светилки за во Автомобил Светла за Магла, Дење Работи Светла светилки drl(Пакување од 2)

BRISHINE H3 LED Магла Светилки 8000K Мраз Сина, Екстремно Светла 2525 Чипови H3 LED Светилки за во Автомобил

DEN 455.76

Износ
Това е достапна

Апликации : магла светлина, дење работи светла, светилки drl, цокл светлина.Два пати на количината на светлина излез во споредба со халоген сијалица, но бара само 1/3 од потрошувачката на енергија.Карактеристики : -Супер лесно plug & play инсталација, не-поларитетот, директна fitment -360° зрак агли светлина со проектор објектив за најдобро светло излез-Супер Светло 6 SMD 2525 Чипсети - 300% посветла од акции светилки -долготраен живот до 50.Изградена во IC се вози за да го задржи стабилен работат на струјата. ★Купи со доверба!Овие H3 LED светилки се со највисок квалитет LED светилки кои се достапни на пазарот и ние нудиме ДВЕ годишна гаранција и пријателски услуги на клиентите одговори во рок од 24 часа. 6 PCS 252-SMD LED Чипови, 3 пати посветла од халоген светилки.Врвни авијација алуминиум топлина мијалник за подобро ладење потоне и подолг животен век Спецификации : Сијалица Тип : H3 LED Живот : 50,000+ работни часови Водоотпорен : IP67 Боја Температура : 8000 K LED Type : 2525 SMD LED Количина : 14 Led диоди Излез : 8. ★FITMENT : H3, H3-35 W, H3-55 W, H3 C, H3 LL, 64151, 12336 итн. (Ве молиме имајте на ум дека овие H3 LED магла светилки не можат да се користат како фарови, тие немаат висок/низок зрак функција.2 Load отпорници може да биде потребно да се заобиколат грешка предупредување прашање за некои Европски возила или најновите vehicels3.Сите наши предмети се опфатени со 1 Година гаранција и ние нудиме пријателска 24 часа услуги на клиентите, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку постои на секое прашање или барање. Работен Напон : 12 V~24 V. филтер систем не може да биде 100% точни и крушка големина може да се разликува помеѓу уреденост на вашето возило. ★Лесен за Инсталација : Plug & Play : Не-поларитетот приклучоци.Ве молиме да го проверите вашиот прирачник за сопственик, оригинални сијалица да се потврди, можете исто така да пребарувате"автомобилската сијалица изгледа-у"онлајн или постави прашање на производот страница.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Замена Џакузи ET22 RKXYW00 Сијалица.Го Заменува Џакузи 8009 Сијалица.Истата голема светлина загарантирана.Суп�

Не исклучете го моќ линија пред вентилаторот за ладење престане да работи, и исто така не отстранувате д

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Замена LG 1266875 Сијалица.Го заменува LG 6912 W1 Z004 B Сијалица.Истата голема светлина загарантирана.Супериоренн

Содржина : T10 4 SMD LED Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 8x18mm.Забелешка : Некои Возила ќе се бара само еден LED по �

Компатибилен со 20132018 Dodge РАМ 1500 (не одговара за спорт или изразат скратува со пластични браници).Целосни

14 месеци гаранција на item(s) потврди дека да се биде производител на дефект.Одговара : 9006 (HB4).Примена : магл�

LED светло за камиони, влечење & брод приколки, RVs, автобуси, atv настана, комунални возила и повеќе.Големо вл

е светски лидер во замена проекција светилки и е најголемиот производител на Проекција Светилки и Прое�

Lumens : 200 LM / PC.Ќе трошат многу помалку од она што сте платиле во локалната продавница ако изборот нас.★【Ек

Компатибилни Модели : NP15 LP со домување, целосно тестирани пред да замине на фабриката.Ова е економски кр�

【Екстремно Светла】Секоја сијалица има 16pcs висока моќност 3030 led чипови, 50 W максимален капацитет, килиба�

Осветлување на Аголот : 360 степени јасно зрак.Wattage : 3038 W / Сијалица.Водоотпорен Стапка : IP68.②Engineering ситевое

Мерки : 5" 26822 MLB Тим : Сиетл Морнарите Карактеристики : Ноќ Светлина Играч.Го прави голем дар за секого.Кар�

ВИСОКА ОСВЕТЛЕНОСТ : Lastest CSP TX3570 led чипови со 6000 K кул бело светло ;300% посветла од вашите акции Халоген фар

9005 / HB3,H11 / H9 / H8, H11 / H8 / H9 LED Магла Светилки,го Замени Халоген Магла Светилка 6000 K.Rainproof возачот, домување, и �

ние сме професионални лцд проектор светилка производителите кои поседуваат голема фабрика нуди широк �

Замена За Barco Iq R300 Светилка & Домување Близнак Pack Проектор Тв Крушка Светилка.Единица за продажба : 1 Заме�

DOT (Department of Транспорт) согласност за улица правни осветлување; ги исполнува или го надминува ТОЧКА и / или

Please wait...