0
clear
  • YYYHD Фрижидер,Автомобил Фрижидер Мал Фрижидер 12Liter Преносни AC/DC Напојува Ладилникот и Потопло, со Дигитална Контрола на Температурата,Неми,Погодна за Спалната соба,
  • -20%
  • -20%
YYYHD Фрижидер,Автомобил Фрижидер Мал Фрижидер 12Liter Преносни AC/DC Напојува Ладилникот и Потопло, со Дигитална Контрола на Температурата,Неми,Погодна за Спалната соба,

YYYHD Фрижидер,Автомобил Фрижидер Мал Фрижидер 12Liter Преносни AC/DC Напојува Ладилникот и Потопло, со Дигитална

DEN 1591.20

Износ
Това е достапна

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чувајте храна и пијалоци кул без неуредна мраз, или чувајте ги на топло, наместо.Мала тежина, но издржлив и лесен транспорт било каде.Продолжува задржи ладење перформанси за време на вашето патување.Свежо сите начин и супер заштеда на енергија!.Мал фрижидер е опремен со AC/DC(220 V/12 V) моќ dual mode, лесно да се префрлате начини во зависност од вашите потреби, погоден за различни сценарија, не само за дома, кујна, канцеларија, дом , но за надворешна патуваат со автомобил, зафатен такси, уживаат пикник и така натаму.Капацитет : 10 LPower : 36~68 WVoltage : DC : 12 V, AC : 110 V / 60 Hz Product димензии : ширина 34*должина 28*висина 43cm/13.4×11×17 Cooling ефект : 15-25°C подолу собна температура (како што се моментната собна температура од 25, внатрешна температура на фрижидерот може да достигне околу 5°C, кој варира во зависност од температурата на околината)Греење ефект : греење температурата може да достигне 60±10℃Карактеристики : Тивок мотор и фан циркулира воздухот за дури и ладење / греење.Ниско ниво на бучава моторни работи тивко и има топла / ладна switch.Тоа е одговара за ладење на храна и пијалаци со неговата способност за ладење 15-25 целзиусови степени под температурата на околината.Тоа исто така може да се користи за да ја одржите храната топла со своите топли функција, способни за затоплување до 60 целзиусови степени.Одговара за дом, канцеларија, автомобил и на отворено.Пакет Содржина : 1 x Refrigerator1 x Дома cable1 x Автомобил Cable Note 1 : Поради разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 0-3 cm во големина deviation Note 2 : Таму би можело да биде малку разлика во боја, затоа што на мониторот на компјутерот settings.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

Примена (1)10 GBASET Ethernet(2)Податоците центар I / O Консолидација(3) центарот за Податоци на серверот за виртуел

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка...

Најголема Доверба Кујна Бренд најдобар пласман & најголема доверба производи за чистење.Чиста & полски

* Кујна складирање полици, само едно нешто може да се рече да се каже збогум на хаос и да го врати...

Резба Глава : Посебна глава за нафта главата резба, ножот за сечење без проблеми, силна моќ, не влече или

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Растителна Основа, Biodegradable и.Нема Лажни Мирис или Боја 100% Чисто Етерично Масло Мешавини.Оваа корисна леп

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра

Ноќта на вештерките врана скелет декорација создаде гаден атмосфера или одеднаш се плаши луѓе во парти

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

На армиранодвојноигла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена

【ПОДОБРИ УМЕШНОСТ】 Ова бебе боја топката играчка развива моторни вештини и боја за признавање и ракао

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди...

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за

FUME СЛОБОДНИ РЕРНА ПОЧИСТА : ги Отстранува тешки рерна масти и храна!Совршен за рерна место за чистење во

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x

Please wait...