0
clear
  • Бар и Лилјак Mitzvah Честитки со Пликови (4 х 6 во, 36 Pack)
  • -20%
  • -20%
Бар и Лилјак Mitzvah Честитки со Пликови (4 х 6 во, 36 Pack)

Бар и Лилјак Mitzvah Честитки со Пликови (4 х 6 во, 36 Pack)

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

MAZEL TOV : им Честитам на вашите девојки или момчиња Лилјак Mitzvah и Бар Mitzvah со овие убави честитки во златна фолија печати и дизајни.Персонализирајте го ВАШИОТ ПОРАКА : Картички се празни внатре, давајќи ви доволно простор да ги напишете вашите посебни heartwarming мисли, цитати, и пораки до вашите најблиски.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Направен од високо-квалитет карта на акции хартија за елеганција и дополнителна издржливост.ДИМЕНЗИИ : Картички мерка околу 4 x 6 инчи.ОНА што Е ВНАТРЕ : Секој пакет доаѓа со 36 Бар и Лилјак Mitzvah картички во 8 дизајни и соодветните пликови.Да ги користите овие честитки за лесно креирање на покани, разгледници, соопштенија, имајте на ум картички и честитки за Бар Mitzvah и Лилјак Mitzvah.Можете дури и може да ги користите за Еврејски настани и празници, родендени, бебето тушеви, свадби, и ангажирање лица.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

????【Премиум Материјалот】Направен од високо квалитетни ПВЦ Материјал, Не Бледнее и бојата не е лесно да

КАРТИЧКАТА Е ВНАТРЕ РАСПОЛОЖЕНИЕ ЧИТА Честитки За Твојата Нова Работа Од Сите Нас Им честитам на кораб

СУПЕР ВРЕДНОСТ ПАКЕТ.Нашите Уметнички Среќен Божиќ Подарок Картички вклучуваат 72 парчиња од 8 различни

Овој пакет доаѓа со 48 големи ви благодариме картички со коверти за да го вклучите вашиот многу сопствен�

Ќе добиете 50 Ви Благодариме Картички, 50 Појавување на Бела Коверти со Печатени Ентериери, 50 Налепница За

Бидете многу сопствени видео LCD честитки, покани и видео брошури.Програма до 5 видеа и да го додели на нек

10 ВИ БЛАГОДАРАМ ЗАБЕЛЕШКА КАРТИЧКИ во Внатрешноста на текстот гласи : "Ви Благодарам." Покаже некој ви с�

Количина : Пакетот вклучува 150 Компјутери Празно Ви Благодариме Картички во 6 избрани Chalkboard & Цветни диза

Пред message : (Порака : Внука, не е никој друг не се како тебе.Внатре Порака : Никој друг со вашата насмевка, в�

Ги споделите со вашите пријатели и семејството знаеме да го цениме нив со овој заградени сет на жива ви �

Испрати внимателен белешка со пријатели или членови од семејството во време на губење или тага со Сочув

♥ Листата вклучува 50 ви благодариме картички и 50 бели пликови ♥ Боја картички се печатени на насловнат�

Да се СОЗДАДЕ МАГИЧЕН МОМЕНТ ЗА ВАШАТА сакана со Lovepop Мики & Мини Срце до Срце Гигант PopUp Подарок мерење 11.

Рачно изработени СЛОЖЕНА ДИЗАЈН Овој романтичен домот popup картичка карактеристики убава единствена 3 D

ВИСОК КВАЛИТЕТ на КАРТИЧКИ : Lovepop нуди 10 пати квалитетот на просечната поздрав картичка.Тоа е еден магич�

Сакате вашиот сопруг, сопруга, дечко или девојка среќна годишнина со картичка тоа е толку слатко како шт

Сина Домот, Крос Ви Благодариме Забелешка Картичка Сет ВКЛУЧУВА 8 момче религиозните лица се заблагодар

ПОТРЕБА ПОЗДРАВ? Празниците се време и за давање, и нема ништо подобро од персоналните ракописниот карт

Секој сет содржи : 1 За Мојот Зетот на нашата свадба картичка и 1 За Мојата Невеста, на нашиот свадбен ден �

Празник картички вклучуваат бела коверти; 5" x 7".Сет од 18 години Внатре Расположение : кои Сакаат да радос�

Сакаат супер слатка дете најдобро за нивниот втор роденден со картичка направени специјално за оваа пр�

Пред Message : (Порака : Среќен Роденден.Внатре Порака : вас кои Сакаат убав ден исполнет со нешта кои ви доне�

Рачно изработени СЛОЖЕНА ДИЗАЈН Хартија Љубов Среќен Татковци Ден Биплан PopUp Картичка карактеристики �

Димензии (во инчи) : Карта 5.5 H x 5.5 W, плик 6 H x 6 W Тешки карта на акции со празно внатрешни работи.Дополнителн

Please wait...