0
clear
  • Сина со ADT Сензор за Движење - Пет Пријателски - Компатибилен со Алекса и Други Паметни Јазик
  • -20%
  • -20%
Сина со ADT Сензор за Движење - Пет Пријателски - Компатибилен со Алекса и Други Паметни Јазик

Сина со ADT Сензор за Движење - Пет Пријателски - Компатибилен со Алекса и Други Паметни Јазик

DEN 599.76

Износ
Това е достапна

Помогне да се заштитат вашето семејство со Сини од ADT Сензор за Движење.Детектира движење во вашиот дом во реално-време и да добијат инстант сигнали преку слободни Сина со ADT мобилен стан.Помогне да се заштити вашиот дом додека сте далеку со "Систем Вооружени Далеку" функција која ќе произлезе аларм ако натрапникот е откриен.Системот може да го следи вашиот дом кога системот се разоружаа и ќе ве извести преку апликација ако го детектира движење во куќата, без поставување исклучите алармот.Лесно да се Постави : Пар на сензорот со Сини од ADT Smart Home Центар, место или планината во саканиот простор, и да ја преземете бесплатно Сина со ADT стан за да започнете.Монтажа на хардвер и батеријата вклучена.Не се компатибилни со ADT професионално инсталираните системи.Ќе треба Сините од ADT Smart Home Центар и Сини од ADT стан на најновите iphone или Андроид оперативен СИСТЕМ за да инсталира.На ADT ADT Сензор за Движење единствено може да биде поврзан со ADT DIY Home Security System.ADT DIY Home Security System е потребно.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

sle4442 картичка.smart картичка.инкџет некој картичка 4442 картичка.пластични smart картичка.Технички Спецификац

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Функција вовед : визуелни, спогодба, го отклучите, ноќен приказ, Водоотпорен IP65 Камера : 1000 TVL CMOS боја диги

Широка Примена : Погоден за канцеларија, дома, во гимназија и други употреба сценарија СО2 концентрација

БЕА Инкорпорирани.Keyless Пристап.БЕА Вклучени БЕА 10 EAGLE Движење на Пешаци, Детектор За 10 EAGLE.Софистицирани �

Двојно Канали Стерео, Континуиран Звук Beeper.Исто така, може да се користи како акустична сензор за voiceакт�

Контрола 4 врати, се во вратата од swiping картичка, и да се извлече врата со Инфраред копчето,Може да се смес

★ Инсталација : Со нашите адаптери и кабли, можете лесно да го инсталирате во разни вили, станови, апартм

Резолуција : 1080 P.Фокусна должина : 3.6 mm.Капацитетот на меморијата : 32 G.Сензор : CMOS.Видео Формат на Компреси

[Спецификација] Тековни : 0.3 A ; Напон : 200 V ; Моќ Оценка : 3 В [Димензија] уреди со покажувач на Далечина : 16 mm�

100% сосема нов и висок квалитет.Овој контролер се користи за итни батеријата кутии; кога постои моќ за 12 V

[Спецификација] Тековни : 0.3 A ; Напон : 200 V ; Моќ Оценка : 3 В [Димензија] уреди со покажувач на Далечина : 16 mm�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

【TMEZON 4Жица Вила визуелна спогодба систем】 7 инчен колор LCD затворен следи изграден со лесен оперативен �

Овој уред се користи за да се клонираат 125 Khz FRID картичка.Тоа може да ја копира и дупликат на 125 Khz EM4100 / EM410

Please wait...