0
clear
  • Estes Неонски Тигар Летање Модел Ракета Комплет 7298 | Лесно да се Изгради Почетник Комплет, Мулти
  • -20%
  • -20%
Estes Неонски Тигар Летање Модел Ракета Комплет 7298 | Лесно да се Изгради Почетник Комплет, Мулти

Estes Неонски Тигар Летање Модел Ракета Комплет 7298 | Лесно да се Изгради Почетник Комплет, Мулти

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

На монтажни едрилица е изградена од пластика прстен и претходно печатени жолта и црна, тигар шарени карта на акции.Кога ќе се изгради нив, возбудата е дури и подобро.Се ПРЕПОРАЧУВА МОТОРИ : B4-2, Б6-2, Б6-4, C6-5 ПРОЕКТИРАНАТА ВИСОЧИНА : 500 ft.Се ИЗГРАДИ и да започне свој високо-летање модел ракета!Нема возбуда доста како и воспоставување на модел ракета, гледајќи го редеа skyward, стигнат до врвот надморска височина, а потоа се врати нежно на земјата.Чувајте ги вашите очи на Estes Неонски Тигар – никогаш не сте виделе ракета доста се допаѓа ова!Лесно да се соберат и едноставно да се започне, овој брилијантен зелена и бела, Почетник Ниво ракета спортови монтажни прстен едрилица за спектакуларен лифт-off и поврат на.Нема слика или пескарење потребно – ќе се вее во ниеден момент!Искусни rocketeers ќе го цениме прецизност изградба и единствен лет извршување на оваа еден-на-еден вид ракета и прстен едрилица во собата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Земја На Потекло : Кина.Број На Модел : 2482 Објектот Пакет Димензија : 4.0" L x 4.3" W x 14.8" H Точка Пакет Тежина : 0.3

Наука Музеј Космички Ракета.Доживее возбудливи ракеталансирање забава со оваа оцет и сода прав подгреа

Please wait...