0
clear
  • Вратата Прозорец Алармот, Home Безбедност на Безжични Магнетен Сензор Burglar Анти-Кражба Аларм - DIY Лесно да се Инсталира (Дом на Алармот (5 компјутери))
  • -20%
  • -20%
Вратата Прозорец Алармот, Home Безбедност на Безжични Магнетен Сензор Burglar Анти-Кражба Аларм - DIY Лесно да се Инсталира (Дом на Алармот (5 компјутери))

Вратата Прозорец Алармот, Home Безбедност на Безжични Магнетен Сензор Burglar Анти-Кражба Аларм - DIY Лесно

DEN 635.04

Износ
Това е достапна

Важна забелешка : изолациони лист на батеријата кутија мора да се извади пред употреба. 100% Нов и висок квалитет.Супер еколошка одржливост и стабилност.Лесно се монтира со лепило.Типот на прозорец или врата.Идеален влез предупредување за куќи,станови,апартмани, мобилни домови,канцеларии,хотели соби,гаражи,и повеќе.Супер висока 90 d B аларм.Кога некој ја отвори вратата или прозорецот незаконски (на релативната позиција на основните и средните делови на промени), алармот може да се издаде силен аларм, предупредување натрапникот да го напушти и да ги потсети на сопственикот.Магнетен сензор префрлете се открива вашата врата или прозорец.Алармот се дава од јасен и гласен звук кога натрапникот паузи во.Безжична магнетен сензор switch.Слободно да се префрлите на контрола.Емитираат супер силен звук еднаш burglar добива во.Погоден за прозорец или врата предупредување.Снабдување батерии за слободни.Во прилог на сите видови на врати, вклучувајќи лизгачки еден лесно, совршен дом и канцеларија за безбедност на уредот.Тенок и мал аларм, добра безбедност за вашиот уред на windows дури и една минута за да се спречи burglar.Се заштитат вашиот базен од дофат на деца или некои диви животни за да се спречи потенцијалните штети или несакани intrusions.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Контрола 4 врати, се во вратата од swiping картичка, и да се извлече врата со Инфраред копчето,Може да се смес

eufy Безбедност eufy Cam 2 Про ги Штити Вас, Вашето Семејство и Вашата Приватност Секој eufy за Безбедност на про

Номинална Долго Моќ(Макс) : 30 Vpстр 51mm Водоотпорен Piezoelectric Јазик.Може да се користи во repellers, птица repellers, ку

Користење на камерата одбор да ги менувате проблем на делумни боја, надвор од фокус, така што видео слик�

Функција вовед : визуелни, спогодба, го отклучите, ноќен приказ, Водоотпорен IP65 Камера : 1000 TVL CMOS боја диги

Пошироко поле на гледање : 180° функција на оваа home security камера проширува вашиот агол на гледање до 270°, и н

1080 P HD видео Врата : Нашата врата видео камерата има висока резолуција објективот на 1080 P,снимање на дета

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Контрола 1 вратата, влезе во вратата од swiping картичка, и да се извлече врата со Инфраред копчето,Може да с�

Чувствителните време е .користење на 18650 литиум батерии, капацитет 3400m Ah, поголема сигурност перформанси

Мрежниот администратор МИРИСИ СОЈА ВОСОК од СВЕЌА Релаксирачка ароматерапијата искуство од почеток д�

Лесно да инсталирате и да работат Сите операции се извршуваат од страна на далечински контролер.Multmodes н�

Водоотпорна дизајн метална школка Дали врне, а замрзнување (30 ° C) зимски или врел (+ 60 ° C) лето, нашата кам�

Во реално време контрола од страна на паметен телефон , го отклучите ,видеа / слики снимање , 2 пат на разг�

★ Инсталација : Со нашите адаптери и кабли, можете лесно да го инсталирате во разни вили, станови, апартм

Камерата е светли центарот на вниманието ќе го активира кога тоа сетила човечкото движење, запирање trespa

[Спецификација] Тековни : 0.3 A ; Напон : 200 V ; Моќ Оценка : 3 В [Димензија] уреди со покажувач на Далечина : 16 mm�

100% сосема нов и висок квалитет.Овој контролер се користи за итни батеријата кутии; кога постои моќ за 12 V

Помогне да се заштитат вашето семејство со Сини од ADT Сензор за Движење.Детектира движење во вашиот дом �

Please wait...