0
clear
  • uxcell Вратата на Кабинетот Плакарот Фиока 5mm Кол Месинг Фати Топката Latch Catcher 20pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell Вратата на Кабинетот Плакарот Фиока 5mm Кол Месинг Фати Топката Latch Catcher 20pcs

uxcell Вратата на Кабинетот Плакарот Фиока 5mm Кол Месинг Фати Топката Latch Catcher 20pcs

DEN 1944.00

Износ
Това е достапна

Изработени од месинг материјал во злато на ѕвонење.Може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Се користи за да се одржи занишан врати во затворена положба со скриена топка-фати систем.Прекрасна топка фати замена за стариот или оштетена една.Идеален додаток за дом, канцеларија и продавница.Описи : 1.Лесен за инсталација и лесен за употреба.2.Изработени од месинг, добар изглед и долг живот expendency и ви дава подобри перформанси.3.Се користи за да се одржи занишан врати во затворена положба со скриена топка-фати system4.Може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др Спецификација : Име на Производ : Топка Catch Material : Brass Finish : Polished Main Боја : Месинг Tone Dimension : 5 x 8.5 mm/ 0.20-инчен 0.33 x-инчен (Вратило Кол*H)Топката со Дијаметар : 4mm / 0.16-inch Suitable за монтирање на решетка:5mm Weight : 20g Пакет Содржина : 20pcs x Фати Топката.

Повеќе информации

Product Name:
Ball Catch
Material:
Brass
Finish:
Polished
Main Color:
Brass Tone
Dimension:
5 x 8.5mm/ 0.20-inch x 0.33-inch (Shaft Dia*H)
Ball Diameter:
4mm / 0.16-inch
Suitable for mounting aperture:5mm :
Weight:
20g
Package Content:
20pcs x Ball Catch :

Најдобрите понуди во категоријата

【ГОЛЕМИНА】 33 x 11 x 15mm / 1.3 x 0.43 x 0.59 инчен (L*Кол*H) 【МАТЕРИЈАЛ】 Направен од висок квалитет на месинг, добро и

Со магнетни пролет структура, само притиснете на кабинет вратата и се тоа ќе се враќа и се отвори автома�

Производителот гаранција може да не се применува.Пакет од 10 x Двојно Ролери Шкафот го Фати BZP.Обично Се К�

Име На Производ : Фати Систем Latch.Материјал : Челик + Пластика.Боја : Сребро.Големина : 82x23x9mm / 3.2"x0.9x0.36"(L*W*H);Д�

Прикривање на ролери го фати.Еден ролери кабинет фати 11 / 4" x 11 / 2".Цинк.Завртки вклучени.Пакет 2 Прикривањ�

топката вратата latch.шкафот фати топката.вратата фати топката.Ние акции голем спектар на вратата, случај,

Функционална Колекција.PermaBrite Цинк заврши.Поединечно bagged со завртки и штрајк (0.06 кг.).Поставено на 10...

Направени со стандардна должност магнет и тен пластични домување.Стандарддолжност магнет и челик штра�

63" (L*W*H)Пакет Содржина : 2 парчиња x Притисни Отвори Latch (со завртки)Опис во German Push Отвори Latch Враќа Selbstverriegelnd

Материјал : Пластика и Метал.Боја : Бела.Магнетни Притисок Фати : Завртки за Фиксирање (не се вклучени).Count

Надградба на вашиот кабинет или гардероба со оваа магнетна врата latch.Пластична база материјал.Овој здра

Двојно топката, може да биде инсталиран на кабинетот, ковчегот, фиока, врата и др.Идеален додаток за дом,

Дувачкиот позлатен челик домување.Површината монтирани.Пролет натоварени 3 / 4in.x 5 / 8in.широк пластични ро

Се користи за да се одржи занишан врати во затворена положба со скриена топкафати систем(Se utiliza став mantene

Име На Производ : Двоен Топката Фати;Материјал : Месинг;Боја : Злато.Основна Плоча Широк : 42 х 8мм / 1.65" x 0.3"(L*

ETA12 сертификација : обезбедат повеќе прилози од не сметководствените системи во конкретни и ѕидани.Макс

Едноставно им помогнам на вратата да се затвори и заклучување притисни повторно да пролетта се отвори.�

【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Изградена од страна на бакар,изградена на високи квалитет силна пролет,обезбедува ма�

Магнетни Допир LatchДвојно БЕЛА.Цинк штрајк за дрво вратата вклучени 25 / 8" W x 113 / 16" Л Двојно магнетни допир l

12 19 lbs.Се Повлече Сила.Завршил во Дрво Жито.Штрајк Димензии : 1 во.L x 3 / 4 во.W.Вклучува хардвер монтажа : #6 Ре

Без оглед на тоа што проблемот, предпродажба, во продажба и попродажба на, ве молиме слободно контактира

Материјал : алуминиум.Исклучителна шема, класичен, елегантен.Цинк легура материјал, брусен површината, �

Никел Позлатен Челик.Металик Сребрена.Тешки.Пакет Количина : 100 Ние акции голем спектар на вратата, случ�

2 #5х5 / 8" Рамна Глава Навртки, и 2 #6x3 / 4" Пан Главата Завртки.Polybagged со 1 Фати, 2 Штрајк Плочи.Тешки магнетни фа�

Отпорен на корозија живеалишта се одржи во отворено или морски апликации.Спецификации : Дијаметар=3 / 4 в�

Магнетното Фати се надгради.Новиот производ е Силна er на магнетна сила, компактна структура, обезбедува

Доаѓа во правоаголни и тркалезни модели.Не бара посебни алатки за инсталација и отстранување на Распол�

Please wait...