0
clear
  • Hoshizaki UF48A 48-Инчен Две Вратата се Постигне-во Undercounter Замрзнувач, Нерѓосувачки Челик, 115v
  • -20%
  • -20%
Hoshizaki UF48A 48-Инчен Две Вратата се Постигне-во Undercounter Замрзнувач, Нерѓосувачки Челик, 115v

Hoshizaki UF48A 48-Инчен Две Вратата се Постигне-во Undercounter Замрзнувач, Нерѓосувачки Челик, 115v

DEN 13176.00

Износ
Това е достапна

Нето капацитет од 12 кубни метри.Иновативни воздух дистрибутивниот систем дистрибуира воздухот рамномерно да се одржи производ температура.Нерѓосувачки челик надворешноста (пред се, страни, на врвот) и нерѓосувачки челик за внатрешни работи.Областа е реверзибилна, пролет assisted само затворање на вратата со остане отворен функција (без полнење req би). (2) не ' рѓосувачки челик врати со ABS внатрешни работи лагер.Steelheart Серија Undercounter Замрзнувач, стигнат до-во, две-дел, 48"W, 13. 66 сертификати.ft. , автономни задните монтирани разладниот систем, (2) солидна шарки врати, (2) прилагодливи полици, од не 'рѓосувачки челик внатрешни работи, од не' рѓосувачки челик надворешноста пред се, страни & врвот, (4) 4" матични casters (2 со сопирачки), R290 Јаглеводород ладилни, 1/3 HP, NEMA 5-15 P, c ETLus, ETL-Санитарни услови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Професионални Комплет : Оваа Температура Контролер е усвоена индустриска одделение професионален само

Категорија : Замрзнувач, Стигнат доВо Димензии (Инчи) / Тежина (Кг) : 84.13 x 47 x 33.5 / 588 Vista® Замрзнувач, стигн�

Модел MCF8701 Една Стаклена Врата Замрзнувач 21 Кубни Метри на чување!.Гаранција : 5 Години Компресор, 1 Годи�

Целокупната Димензии : Ширина : 85 1 / 2" Длабочина : 39" Height : 87 1 / 4" Капацитет : 75 сертификати.ft.На 115 / 208230 V елек�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

6 Вкус на сладолед Потопување Случај Модел TKPDIP6 TKPDIP6 Комерцијални.Совршена Сладолед Потопување Кабинет.�

1%RH Резолуција : 0.Температурата контрола спектар е 20°C~80°C, температурата е 0~60°C и релативна влажност е 0%~10

1 Произведени од страна на висок квалитет на железо спреј материјал, отпорни на абење и еколошки...

Please wait...