0
clear
  • PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабел Кабелот Води за Вечер Сова Надзор Камера CAM2PKHDA10WBU
  • -20%
  • -20%
PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабел Кабелот Води за Вечер Сова Надзор Камера CAM2PKHDA10WBU

PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабел Кабелот Води за Вечер Сова Надзор Камера CAM2PKHDA10WBU

DEN 758.40

Износ
Това е достапна

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Пред-направи Сите-во-Едно видео надзор кабли ќе се направи на задача, на инсталирање на камери за безбедност полесно од било кога.Лесно се поврзува со вашиот надзор камера,security monitor.Тоа е водоотпорна,овозможува за употреба во затворени простории и на отворено.Ние сме САД базирана Компанија која што Сака вашиот Повтори Бизнис значи, ако Не Ви се Допаѓа нашиот Производ или Не го Сакате Тоа, За Било која Причина, Ние Ќе Среќно Прифати Вратат и да Ви ги Даде Вашите Пари Назад.Без Прашања Праша.PK Моќ 150ft Бела BNC Продолжување Кабел Кабелот Води за Вечер Сова Надзор Камера CAM2 PKHDA10 WBUUsing premade видео надзор кабли ќе се направи на задача, на инсталирање на камери за безбедност полесно од било кога.Нема потреба за било какви алатки или материјали!Едноставно се кандидира на вашиот premade видео надзор кабли и plug двата краја на вашиот безбедносни камери, DVR, и напојување.На BNC конектор на овој кабел е премиум компресија конектор, кој е дизајниран да ви даде долготраен висок квалитет на врската.Женската моќ конектор на овој кабел е дизајниран да приклучок директно во машки моќ конектори кој се наоѓа на камери за безбедност и енергетски трансформатори.Пакет содржи : 1x Претходна направени Сите-во-Едно BNC Видео и Моќ Кабел Жица Кабелот.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

Класичен пеперутка елемент со сјајна Rhinestones.Две бои за да го изберете.Не Пирсинг Лажен Нос Прстен може д

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн

Бара ГЛАСАЧКО место II Започне База (3552) со 1 / 4" лансирањето род.Може да достигне височина од 2000 метри.E2 X (Л

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете об

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Please wait...