0
clear
  • Возвишеност 809535 Soleil Rosette Двојно Атарот со Bellagio Рачката во Гроздобер Месинг
  • -20%
  • -20%
Возвишеност 809535 Soleil Rosette Двојно Атарот со Bellagio Рачката во Гроздобер Месинг

Возвишеност 809535 Soleil Rosette Двојно Атарот со Bellagio Рачката во Гроздобер Месинг

DEN 3324.96

Износ
Това е достапна

Солидна кован месинг конструкција за сила и издржливост.Двојно Атарот : идеален за врати кои бараат само push/pull функција – не latch или заклучување.Претходно монтирани копчиња и држела за лесна инсталација.Рака составени во САД.Цел живот механички гаранција.Единствена soleil плоча има корона на јасни линии кои носат динамична храброста на секоја соба.Пар со Bellagio лост, со своето благодатно криви контура за неспоредлив комбинација.Сите Возвишеност производи се создадени од цврста (не позлатен) кован месинг.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Одговара Вратата Дебелина : 3550mm.Површина По Завршувањето : Бранеа.Материјал : Цинк Легура.Примена : Дом,С

9 Volt Батеријата Вклучена, Вклучува Прилагодливи Ролери Штрајк.Цилиндар & Копче За Да Го Поставите Алармо

Користење со 13 / 8 во.да 13 / 4 во.вратата.Загарантирана да ги собере на постоечки стандардни предdrilled врати.

????【РЕВЕРЗИБИЛНА ВРАТА се СПРАВИ со】дршката насока на оваа keyless entry заклучување на вратата е реверзибил

Производ Димензија : 4.0" х "х 2.3".Земја на Потекло : Кина.Материјал : Месинг.Големина : 4".Имот ја отвора врата

Schlage Станбени Заклучување на Тастатурата Карактеристики и Benefits Provides практичноста на keyless пристап; присп

Лесен и достапен вратата тела опции.Заврши координати лесно со водовод и осветлување тела.Производот е

На секое прашање или проблем во врска со предметите, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ни

Одобрени со 200,000 отворање циклуси.Модуларен и реверзибилна.Погоден за различни типови на врати.Брза и л

Kwikset Еден Лост Атарот или inactive (неактивен) функција не се врти.Lido Стил лост Отстранлив лост, скриени мон

ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталирате на вашиот lockset во флеш.Сите што ви треба е вратата и алатка за поставу

Идеален за резиденцијални сингл и мултисемејството кревет или бања врати.Цинк врз основа и обложено ди

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

6 Пакет за Приватност на раководни позиции(без копчиња) : На latch гром може да се заклучи од страна на палец

Акцентот на менувачот во внатрешноста на вратите.десната страна на вратата.Античкиот никел.Внатрешни р

Направени од цврст кован месинг и прецизност полиран за супериорен квалитет.Карактеристики Сокриени З

Механички Лост Mortise Lockset Функција Влезот Lockset Одделение 1 Стил 40 H Escutcheon Lockset Сатенски Финиш Хром Стандард

Отпорни да ги собереш напади.Заврши координати лесно со други домашни акценти како Осветлување и Молк Т

Крстот го понесе : 2.125 инч.Мин вратата дебелина : 1.375 инч.Макс вратата дебелина : 1.75 инч.Земја на потекло : Т

Направени од цврст, кован месинг за долготрајна издржливост.Идеален за врати кои се 84 инчи или поголема,

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Сатенски никел Tustin рачката на вратата може да се користи на внатрешни врати таму каде што приватност за

Kwikset Потпис Серија.За употреба на внатрешни врати таму каде што push / pull функција е потребно.АДА Согласнос

Тип : Leverset Премин.Материјал : Месинг.Крај : Антички Месинг.Серија : La Salle.Schlage, J10LA, Премин, La Salle, Leverset Клучни

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Please wait...