0
clear
  • KXA Микробранова Печка Рек Кујна Рек Мулти Функција Дрвени Микробранова Печка Рек Рерна Полица за Складирање Рек Condiment Складирање Рек 58 40 35.5 CM (Боја : Беж, Големина : 58C
  • -20%
  • -20%
KXA Микробранова Печка Рек Кујна Рек Мулти Функција Дрвени Микробранова Печка Рек Рерна Полица за Складирање Рек Condiment Складирање Рек 58 40 35.5 CM (Боја : Беж, Големина : 58C

KXA Микробранова Печка Рек Кујна Рек Мулти Функција Дрвени Микробранова Печка Рек Рерна Полица за Складирање

DEN 3399.12

Износ
Това е достапна

★【Разноврсна】Полиците се мулти-функционални полици кои ги зачувате повеќе простор и да ја задржите вашата кујна од неуредна. ★【Разноврсна】полица е лесно да се инсталира и се користи, и да можат да бидат ставени во микробранови печки, прибор за јадење, cruet, морнар, итн. ★【Стабилна】полиците се доволно силни за да ги задоволат вашите потреби, златен триаголник е фиксна, како и употребата е повеќе стабилен и безбеден. ★【Дизајн】заоблени дизајн, стабилна стапка, интимна нега, приближување грешка е нормално во 1 - 2cm. ★【100% Задоволство Гаранција】 Ние апсолутно верувам дека ќе не жалам за купување.Ова е совршен подарок за пријателите и семејството.Големина : 58 CM*40 CM*35.5 СМ| во Боја : Beige Microwave рерна рек / кујна рек / мулти-функција дрвени микробранова печка рек / печка рек / складирање рек / condiment складирање багажник / 58 * 40 * 35.5 CM●_●Материјали : Дрво●_●Инсталациони метод : Слободен удирање●_● Слоеви : 1 слој●_●Складирање предмет тип : микробранова печка●_●Применливи луѓе : ЗА Фолксваген●_● големина : 58cm*40cm*35.5 cm (22.8*15.7*13.9 инчи)Овој производ се продава само полици, другите се погодни само за снимање.●_● Големина Опис : Рачно мерење на големината на производот.Ве молам прости на 1-3cm грешка.●_● Фото опис : Оваа фотографија доаѓа од вистински објект, поради разликите во светлината, агол, различни монитори и други бои, ве молиме да се разбере!Полица микробранова печка полица за складирање organizer Cabinet организатор кујна organizer Kitchen рек кујна organizer Kitchen складирање кујна organizer Microwave рерна рек организација кујна unit We се посветени на обезбедување добар квалитет на услуги, ако имате било какви потреби, добредојдени да се консултираат,ние ќе се потрудиме да ги задоволат 。.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик...

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди 【Подарок】 : Ние

Материјал : смола и легури.snapin тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летањ

Здраво, добредојдовте на yanjinbin продавница!Дали сте во потрага за соодветна работна капа која ви овозмож

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете об

На армиранодвојноигла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за

⌚【Компатибилни Модели】На трајни спорт бендови совршено дизајниран за Fitbit Полнење 5 smart watch.(Забелешка :

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре

Ноќта на вештерките врана скелет декорација создаде гаден атмосфера или одеднаш се плаши луѓе во парти

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x

Please wait...