0
clear
  • Воздухот Пневматски Моќ Nipper, Воздух Nipper, Пневматски Ножици Воздух Метална Жица на Смолкнување за Железо од Нерѓосувачки Челик, Месинг Жица Сечење на Пластика(HS20-S5)
  • -20%
  • -20%
Воздухот Пневматски Моќ Nipper, Воздух Nipper, Пневматски Ножици Воздух Метална Жица на Смолкнување за Железо од Нерѓосувачки Челик, Месинг Жица Сечење на Пластика(HS20-S5)

Воздухот Пневматски Моќ Nipper, Воздух Nipper, Пневматски Ножици Воздух Метална Жица на Смолкнување за Железо

DEN 1686.96

Износ
Това е достапна

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се користи за големи склопување производство, сечење на пластика во областа на електричар, одржување на хардвер и автоматско поправање.Лесен и едноставен за употреба, рачни операција, ефикасна и работа.Легиран челик режа главата, составен обработка, остри и силни.На машина глава може да биде заменет и отстранети.Авијација алуминиум тело, интегриран процес, притисок и издржливост.Функција : Компримиран воздух е енергија и заштеда на енергија.Едноставна операција, силна упорност и големи shearing капацитет На машина глава може да биде заменет и отстранети.Авијација алуминиум тело, интегриран процес, притисок и издржливост.Легиран челик режа главата, составен обработка, остри и силни.Лесен и едноставен за употреба, рачни операција, ефикасна и работа.Се користи за големи склопување производство, сечење на пластика во областа на електричар, одржување на хардвер и автоматско поправање.Спецификација : Материјал : Алуминиум, челик Модел : HS20-S5; HS20-S5 S(Изборен) Ер потрошувачка : 1370cm3/време Оперативни воздушен притисок : 0.5-0.6 mpa Погоден воздух цевка 8*5mm Сечење способност : Метал Модел Бакарна жица од Железо жица Мека жица од не ' Рѓосувачки HS20-S5 2.6 mm 2.0 mm 1.6 mm HS20-S5 S 2.6 mm 2.0 mm 1.6 mm Пакет листа : 1 * Пневматски Ножици 1 * Пневматски Машина Head Note : вистински производ во боја може да отстапува од фото поради светлина.Можеби постои мало отстапување во мерењето на производот.

Повеќе информации

Material:
Alloy, steel
Model:
HS20-S5; HS20-S5S(Optional)
Air consumption:
1370cm3/time
Operating air pressure:
0.5-0.6mpa
Suitable air tube 8*5mm :

Најдобрите понуди во категоријата

Отворете вино во шишиња и контејнери исклучително брзо со вклучени шише оператор.На ракакостец се созд

Ергономски, Форумот Се Справи.Јапонски VG1 Кован Челик.Јапонски 3 D Конвексни Раб 7.0" Вкупна Должина Фиксн

Материјал : 440 C високо квалитетен челик.Квалитет : висока цврстина и долг животен век.Дизајн : романот се

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】 Вашата кујна задачи ќе стане многу полесно, како што се сечење низ сурово месо или те

ПЛАСТИЧНИ GUARD се ВКЛУЧЕНИ : Овие Copco Мек Зафат се Справи со Shears доаѓа со заштитна, пластичен нож гарда.НЕР

Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик.Квалитет : висока цврстина и долг животен век.Дизајн

На ножици може да се користи за сечење или thining вашата коса и направи фризура изгледа повеќе природни...

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Направен од 100% Јапонски нерѓосувачки челик сечење на косата режа со исклучително ост

( (издржливи во употреба) !) е единствен овластен (најновата технологија) Продавачот на Highend производ прои

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Овој мултифункционален стриже, исто така, има функција на jar поотворени, а flathead шрафциге

◆На ергономски дизајнирана рачка има удобна форма и има мека рачка слој за да се обезбеди стабилност.Пе

Професионални остри фризура ножици за полнење, не е лесно да ти наштети, идеален за берберот салон и дом

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

ОСТРИ И ИЗДРЖЛИВИ : Силни и цврсти не ' рѓосувачки челик, цврстина 60 HRC, полирање процес остар.Јасно, дури,

Прилагодливи Тензија Knob, најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот,брз

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

✂️【Нерѓосувачки челик остри ножеви】Погоден за кујна, дома, во автомобил, отворен за општа намена мулт

【ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ】 Вашата кујна задачи ќе стане многу полесно, како што се сечење низ сурово месо или те

КУЈНА НОЖИЦИ ТЕШКИ : Тешки повеќенаменски комунални ножици за месо, пилешко, морски плодови, овошје и зе

Кога ќе добиете нова Bonika Shears режа, можете да им верувате дека тоа се случува да одам на работа.На форумот

★МАТЕРИЈАЛ : ножеви на ова удобно пилешко ножици се направени од премиум храна одделение од нерѓосувач

Мултицел кујна ножици ги задоволи сите потреби за кујна 【Различни Функции】 Во прилог да се широко се к

Силна сраснување на магнетното стапче : На Mari Steiger ножици вклучуваат магнетен држач, така што лесно може

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

Please wait...