0
clear
  • 10PCS Сосема Нов Увезени IXDN609PI НАТОПИ-8 Директно Внесете Диск IC 9A Брзо MOSFET Диск
  • -20%
  • -20%
10PCS Сосема Нов Увезени IXDN609PI НАТОПИ-8 Директно Внесете Диск IC 9A Брзо MOSFET Диск

10PCS Сосема Нов Увезени IXDN609PI НАТОПИ-8 Директно Внесете Диск IC 9A Брзо MOSFET Диск

DEN 479.52

Износ
Това е достапна

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Ние може да се испрати на стоката во рок од три дена или побрзо.Логистика време е за 20 дена или побрзо, ве молиме почекајте трпеливо.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката од себе.Ние негува секој клиент е за пофалба, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, секој проблем може да се реши брзо.Висок квалитет на производот, квалитет, ние се движат секој клиент со "квалитет", "услугата" и "искреност".Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd., формирана на 6 јули, 2016 година, се регистрирани во соба 1803-1821, блок Б, Меѓународната Комора за Трговија зграда, Fuhua Патот, Futian Округ, Шенжен.Бизнис : чип истражување и развој, дизајн и продажба; електронски компоненти, диоди и triodes, capacitor електролиза, интегрирани кола, мобилни телефони и мобилен телефон плоча прибор, компјутер, безбедносна опрема, оган опрема, технологија, истражување и развој и купување и продажба; домашната трговија (со исклучок на franchised, ексклузивни, контролирани стоки); е-трговија, увоз и извоз бизнис.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Пакет Димензии : 6.25 L x 0.1 H x 3.7 W (инчи).Пакет Тежина : 0.02 фунти.Земја на Потекло : Јапонија.Дел Број : NTE455...

Mfr : Renesas Електроника Америка, Inc.Серија : *.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен 275 : $1.09000 Спецификација : Mfr

Channel Type : PКанал; Voltage Drainto Source : 250 V; Мозоциsource On ResistanceMax : 14 Ω;.Rated Power Dissipation(P) : 2 W;.ZVP4525 Серија PКанал 250 V 265 м 2 W M

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Industrial Field 3000pcs AO3407 3407 SOT233 MOSFET A79 T MOSFT PCh 30 V 3.6 НА 64m Ohm и оригинални.Развиените Земји се Проценува Време на Ис

Numberof Outputs : Еден; Peak Surge Current : 1; Output Impedance : 8 ?;.Supply Voltage1Макс(Vsup) : 16 V;.TC1411 Серија 1 16 Vmax Ниски Страна НеInverting MOSFET

Динамичен d V / dt Оценка.Повторувачки Лавина Оценет.Изолирани Централна Монтажа Дупка.Брзо Префрлување.Л

5 КОМПЈУТЕРИ IRF3205 NКанал НА220 Ro HS Усогласеност.Брзо Префрлување 175 C Температурата на работа.VDSS = 55 V ID = 110 A RD

Набавувач : NTE Електроника Дел No : NTE2989 Ro HS : Да HTS : 85412900951 COO : ЈП ECCN : EAR99 : 1 Канал на Владата : Подобрување на К

Цена За : Пакет на 10 Order Единица : Секој 1 Континуирано се Троши Струја Id : : 31.2 Потрошувачка Извор на Напон V

Транзисторски Поларитетот : N Канал Континуирано се Троши Струја Id : 33 A Потрошувачка Извор на Напон Vds : 150

Mfr : Ферчајлд Phlx.Серија : Ultra FET.Пакет : Големо.Дел Статус : Застарен.FET Тип : NКанал.NКанал 60 A (Тц) 145 W (Тц) По

Оригиналниот IRF3205, квалитетот е апсолутно најдобар.Исцедетеизвор на напон (Vdss) : 55 V.Континуирано се трош

Channel Type : PКанал.Voltage Drainto Source : 100 V Мозоциsource On ResistanceMax : 1 Ω.Qg Gate Charge : 0.6 координатор.Rated Power Dissipation(P) : 625 m W.PКан

Спецификација за производ : Категорија : Дискретни полупроводнички законот за Производи, Transistors FETs, MOSFET

Цена За : Секој Вид Уред : Ниски Страна Модул за Конфигурација : Ниски Страна Врв Излез Тековната : 1.5 Напо

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Channel Type : PКанал; Voltage Drainto Source : 45 V; Мозоциsource On ResistanceMax : 14 ?;.Rated Power Dissipation(P) : 330 m W;.BS250 F Серија 45 V 14 Ohm PКанал По

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Please wait...