0
clear
  • Плувка Jerrycan - 16 оз Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Термо Храна Тегла Со Екстра-Широка Уста и да се Изгради-во Виткање Лажица и Плоча - Чува Топли за 10 Часа и Ладно за
  • -20%
  • -20%
Плувка Jerrycan - 16 оз Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Термо Храна Тегла Со Екстра-Широка Уста и да се Изгради-во Виткање Лажица и Плоча - Чува Топли за 10 Часа и Ладно за

Плувка Jerrycan - 16 оз Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Термо Храна Тегла Со Екстра-Широка Уста и да се

DEN 1199.76

Износ
Това е достапна

ИСКЛУЧИТЕЛНИ КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Држи ладно до 15 часа и топла до 10 часа.Двапати ѕид вакуум изолација, квалитетни изолирани слој и силиконски прстен на затка помогне да се одржи посакуваната температура подолго.На надворешниот дел од колба има бакар горниот слој да се задржи кафе и топла супа, додека iced вода, пијалак и салати се чуваат ладна и свежа.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место : 18/8 висок степен на ' рѓа-слободен нерѓосувачки челик железо колба.BPA-free, храна квалитетен челик, храна-одделение пластика, храна одделение силиконски.Затка има дополнителен метал слој и капа има екстра метална плоча за да се спречи мирис апсорпција.БЕЗБЕДНОСТА на ПРВО место : 18/8 висок степен на ' рѓа-слободен нерѓосувачки челик железо колба.BPA-free, храна квалитетен челик, храна-одделение пластика, храна одделение силиконски.Затка има дополнителен метал слој и капа има екстра метална плоча за да се спречи мирис апсорпција. 100% ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ, ПОТ-СЛОБОДНО : Многу лесно да се отвораат и затвораат ергономски облик на капакот ви помага да се избегнат било какви несреќи или spills.Ова ја прави нашата Jerrycan совршен lunchbox за возрасни и деца.ИЗДРЖЛИВИ И УСОВРШЕН ДО НАЈМАЛИТЕ ДЕТАЛИ : машина за миење Садови безбедно.Лесно да се чисти голем и широк устата.Издржлив и да се загрози-доказ термос.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Сите Плувка производи доаѓаат со 5-годишен производителот гаранција.Стилски наградуваниот дизајн и исклучителен квалитет се направи Плувка колба совршен подарок за Роденден, Божиќ, Празници и дома мора да се има.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

★ТОПЛИНА ЗАЧУВУВАЊЕ ЕФЕКТ★ Топлина зачувување трае неколку часа (забелешка : на топлина за зачувување

Поларните Камила шишиња со Вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална пат

На висококвалитетни и исклучителна модели се испечатени на вашата шолја тело.Ова е идеална термос да се

Направени од издржлив на 304 нерѓосувачки челик, КАКО, PP и силиконски материјали, изградени да издржат ба

Додадете врела вода и затворете го капакот; додадете најмалку 80% врела вода.Неопходен придружник за кра

Чистење на внатрешноста и надворешноста на купот со неутрален детергент во топла вода пред употреба;3...

ИЗВОНРЕДНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Нашата боречка pinво облик на производот е составен од високо квалитетен не '

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Производителот гаранција може да не се применува.ЛАДНО ЗА ЧАСОВИ : двоен ѕид Thermavac вакуум изолирани шише

0 / Висина 26 ОТПОРНОСТ на ТОПЛИНА : хранаодделение за нега, поздрав пиење, ефективна ладно и топлинска из

Препорачливо е да додадете топла вода или мраз вода за загреете или precooling со цел да се постигнат најдобр

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Вакуум Изолирани : Чувајте ги вашите пијат ладна, за неколку часа со двојно ѕидови, изолирани Самитот ши

✔[Одржување на Температура]:Оваа Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла може да се чува на темпер

PP, изолирани од не ' рѓосувачки челик, СТП кожа надворешниот топката,додатоци кои се користат се хранаод

Не додавајте сув мраз, газирани пијалаци и други течности кои се склони кон висок притисок и во вакуум ч

Please wait...