0
clear
  • Соларни мобилен телефон мобилен напојување 10000mAH голем капацитет надворешни батеријата со LED светло 2 USB излез на отворено водоотпорен и dustproof погоден за мобилни тел
  • -20%
  • -20%
Соларни мобилен телефон мобилен напојување 10000mAH голем капацитет надворешни батеријата со LED светло 2 USB излез на отворено водоотпорен и dustproof погоден за мобилни тел

Соларни мобилен телефон мобилен напојување 10000mAH голем капацитет надворешни батеријата со LED светло 2 USB

DEN 917.76

Износ
Това е достапна

5 AOutput : DC 5 V/2.Материјал : Пластични ABSBattery тип : литиум полимер battery Capacity : 10000m Ah Input : DC 5 V/1.Зелено светло е вклучено во текот на сончевата полнење, и сина светлина е за време на USB полнењето. [Соларни Пријателски Reminder] : Бидејќи полнење брзина е под влијание на интензитетот на сончевата светлина, големината на соларен панел и на конверзија стапка на соларен панел, тоа може да потрае долго време за полнење. [Компатибилен со повеќе уреди] : Компатибилен со сите паметни телефони, таблети и други USB уреди.Сончевиот полнење патување напојување со carabiner е многу сигурен и издржлив.На две-рака фенерче има Постојан-СОС-Strobe режим.75in Color : црна, сина, зелена, orangenote : Поради прирачник за мерење, ве молиме оставете порака за грешка од 0-1cm. [Згодни и паметни брзо полнење] : На соларен полнач е двојно USB и моќна светилка.1 A (еден уред, максимална излезна е 2.Се должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Соларна енергија се обезбедува поголема погодност за вашиот секојдневен живот или патување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Батеријата Спецификации】замена на Батеријата модел : ИОBG965 ABA, EBBG965 ABE.Капацитетот на батеријата : 3500m Ah

Она што Ќе Добиете за Power Core III Смисла 10 K преносни полначот во USBC кабел (Микро USB кабел USBА да се В кабел и М

[БРЗА БЕЗЖИЧНА ПОЛНЕЊЕ] 10 W брза безжична полнење за Чиот уреди и наплаќаат директно преку паметен телеф

Батерија тип : Liion; Напон : 11.25 V; Капацитет : 42 Wh; Клетки : 3клетка.Компатибилни Модели : Think Pad E490 S Серија.Го з

Батерија Тип : Liion Капацитет : 2387m Ah / 18 WH Напон : 7.5 V Дел број : DAK822470 K G3 HTA020 H G3 HTA044 H.Компатибилни Модели : за Mi

Батеријата Напон : 10.8 V; Капацитет : 2200m Ah; NiМз.Го заменува : Ајкула XBT1106 N.Компатибилен Со : Ајкула XBT1106 N SV1110 S

Ве молиме потврдете го вашиот стар оригинална батерија ID(Дел Број / Дел БР.) : CPP566 Батеријата Детали : 3.7 V Li

Гаранција : 12 Месеци.Секоја радио батеријата е тестирана во текот на процесот на производство на натпре

Батеријата Модел : 6 MT4 T; Тип : Liполимер; Капацитет : 62 Wh;Напон : 7.6 V; Клетки : 4 Ќелија.Замена Dell Батеријата Де

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл

HQRP® Батерија плус HQRP® Увеселителен парк;.Батеријата Напон : 2.4 V; Капацитет : 800 m Ah; NiМз;.Останете во контак

Одговара Модел : 52313 29522 D 52298 E 2103 29515 29514 2189 52310 52283 29632 52309 52298 F BT10 29821 29414 521819 2101 29512 531500 AN8526 2184 29525 C 52301 29630 Дел Б

Замена Garmin GPSmap 276c Батеријата.Замена за Garmin GPS Батерии.Доживотна Гаранција.Капацитет : 2600m Ah, Upstart Батерија

(NiМЗ, 14.4 V, 3500m Ah).Соодветна Замена на Батеријата преку Синергија Digital.Направени со висок квалитет Јапонск

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

Производот има положено CE / Ro HS / ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел Не : 431118,

Мал и лесен, удобен за носење, заземаат мал простор.Без разлика дали сте дома, во канцеларија, или на пату

Висок Капацитет : Нема повеќе да се грижите за издржливост на батериите, Kastar висок капацитет на батерија

Тип на производ : LiПолимер, Volts : 3.8 V, Капацитет : 2200m Ah / 8.36 Пот.Компатибилен Дел Броеви : C755843220 L.Компатибиле

Please wait...