0
clear
  • SSMDYLYM Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Термос со Чај Филтер 400ml Течење-Доказ Шише за Вода LCD Температура на Екранот Smart Вакуум Колба (Боја : Б)
  • -20%
  • -20%
SSMDYLYM Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Термос со Чај Филтер 400ml Течење-Доказ Шише за Вода LCD Температура на Екранот Smart Вакуум Колба (Боја : Б)

SSMDYLYM Двоен Ѕид од не ' Рѓосувачки Челик Термос со Чај Филтер 400ml Течење-Доказ Шише за Вода LCD Температура

DEN 4908.24

Износ
Това е достапна

Изолација перформанси : на собна температура е околу 23 степени, исполнет со 100 степени на вриење на водата и температурата на водата се чува над 42 степени по 6-8 часа.Функција : да се Чува на топло, или да го задржи надвор на ладно.Изглед : мат површина.Број на слоеви : 2 слоеви од нерѓосувачки челик.Суровини : надворешен слој (храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик), внатрешната обвивка (медицински одделение 316 од не' рѓосувачки челик), шише капаче (PP пластика, силика гел).Име : Интелигентни екранот температура изолација teacup Capacity : 400ml Insulation перформанси : на собна температура е околу 23 степени, исполнет со 100 степени на вриење на водата и температурата на водата се чува над 42 степени по 6-8 часа.Функција : да се Чува на топло, или да го задржи надвор од cold Appearance : мат surface Number на слоеви : 2 слоеви од нерѓосувачки steel Raw материјали : надворешен слој (храна одделение 304 од не 'рѓосувачки челик), внатрешната обвивка (медицински одделение 316 од не' рѓосувачки челик), шише капаче (Tritan, PP пластика, силика гел)Други : слободен првенство четка*1, купот на капак*1 Features : пренослив, течење-доказ, се задржи течноста топла или ладна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Совршена големина : 17 унца / 500 ml.Нашата вода во шишиња се дизајнирани со совршена големина за двете деца �

Производ Димензии : Висина : 25cm (9.8") висина; Помал дијаметар : 7cm (2.8"); Горниот дијаметар : 7.4 cm (2.9"); Горниот д�

ГОЛЕМИНА на : не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода 17 ОЗ 100% BPA и Phthalate Слободни.Можете да го користите во сите �

Answer : ___________________________ Note : 1 【Се задржи Топло и Ладно, за неколку Часа】двојно ѕид вакуум изолација дизајн �

Избегне директна греење или со ставање на тоа на висока температура место Не додавајте сув мраз, газира�

★ ВИСОК КВАЛИТЕТ и ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ : Храна одделение 304 од не ' рѓосувачки челик, од и внатре и надвор од

☀Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени,ви благ

♥ Може да се користи за да се сместат многу топли и ладни пијалоци, како што се кафе, чај, млеко, iced пијало

СПЕЦИФИКАЦИЈА Материјал : направен на 304 нерѓосувачки челик материјал + храна одделение pp + храна одделе�

Тие се BPAfree но НЕ машина за миење садови безбедно.Ривали и е еднаква на најпопуларните брендови.Прав обл�

На висококвалитетни и исклучителна модели се испечатени на вашата шолја тело.Ова е идеална термос да се

★ГОЛЕМИНА★ големината е 26*6.Дојде и изберете! ! ! ★★★★★ ★ПОПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА★ Ако поради некоја

Додадете врела вода и затворете го капакот; додадете најмалку 80% врела вода.Неопходен придружник за кра�

Производот Е Безбеден,Хигиенски И Еколошки; Тенџере Тело Е Двоен Слој Од Не ' Рѓосувачки Челик Структура

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Нерѓосувачки челик.Поддршка упатства : Нерѓосувачки челик шише тело + шише капаче.Производ перформанси

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

▸Силикони мека рачка има мека, чувствуваат силен и моќен ▸Двојноlayer вакуум технологија хард кор заклуч

ИСКЛУЧИТЕЛНИ КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА : Држи ладно до 15 часа и топла до 10 часа.Двапати ѕид вакуум изола�

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ДВОЕН ЅИД ИЗГРАДБА : Двоен ѕид храна одделение од нерѓосувачки челик и вакуум изолациј

【Се задржи Топло или Ладно】UMIRIKO Спортски шише за вода усвојува хранаодделение од нерѓосувачки челик в�

Ел поставите де Luk Termos presenta toda la practicidad y conveniencia став hacer que los momentos ал aire libre шон aún más cómodos.Especialmente diseñados y elabo

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Вакуум Изолирани : Чувајте ги вашите пијат ладна, за неколку часа со двојно ѕидови, изолирани Самитот ши�

✔[Мултифункционален Покрие]:Како на горниот капак од шолја, тоа може да се обезбеди дека се префрлат во

PP, изолирани од не ' рѓосувачки челик, СТП кожа надворешниот топката,додатоци кои се користат се хранаод�

Поларните Камила шишиња со Вода имаат два пати на топлина и ладно отпор кога во споредба со нормална пат

MEIGIX супериорен изолација што го прави одличен избор за секаде каде животи авантурите може да ве однесе..

Тежина & димензии Ширина : 85 мм Длабочина : 77 mm Висина : 260 mmТежина : 370 g КарактеристикиКапацитет : 0.Премиум

PP, изолирани од не ' рѓосувачки челик, СТП кожа надворешниот топката,додатоци кои се користат се хранаод�

Please wait...