0
clear
  • MelodySusie 100 Компјутери Помине Вежба Битови Пескарење Бендови за Нокти Вежба 180 парична Казна Ронки Нокти Датотека Пескарење Бендови за на доградба на Акрилни Нокти, Г?
  • -20%
  • -20%
MelodySusie 100 Компјутери Помине Вежба Битови Пескарење Бендови за Нокти Вежба 180 парична Казна Ронки Нокти Датотека Пескарење Бендови за на доградба на Акрилни Нокти, Г?

MelodySusie 100 Компјутери Помине Вежба Битови Пескарење Бендови за Нокти Вежба 180 парична Казна Ронки Нокти

DEN 407.52

Износ
Това е достапна

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал. 180# доаѓа со мазна површина и тоа ќе совршен на природни нокти и cuticle со вашата датотека е мала брзина.Лесен за Употреба За Почетник : за Да одберете пескарење бенд во одвива во текот на mandrel малку и нежно се применуваат притисок на површината на креветот.Тоа е погоден за нокти како и педикир.Работи на природни нокти како и вештачки нокти.Премиум Материјал : Направен од супериорен волфрам карбид керамички материјал, овие помине уметност алатки се тешко носи, остар, и издржливи и, исто така, направена со деликатна.Високо-квалитетни материјали и строги дизајн на тестови, да се создаде помалку прашина со мало триење и топлина, заштита на кожата од прегревање штета. 7 Различни Форми : Доаѓа со 1pcs крупни големи барел битови, 1pcs медиум барел топката битови, 1pcs крупни факел цилиндар битови, 2 парчиња парична казна дијамант битови, 1pcs парична казна топката битови, 1pcs четка битови.овие помине уметност tools имаат оптимална сила, острина, издржливост, и вибрации-со моќен сечење способност и слободни поднесување конзистентност што треба, сите, додека за производство минимум триење кој предизвикува топлина.За заштита од прегревање штета со отпорност на топлина.Лесно да се Чисти и Безбедни за Нокти : На волфрам карбид материјал ќе не ' рѓа и спречување на корозија.Мазната површина е лесно да се исчистат со вода после секоја употреба, Тоа е толку важно да се задржи вашето и на вашиот клиентот здрави нокти.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре�

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис�

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

Долг животен век и брзо трчање.Нема потреба да се снабдувањето со енергија кога користите полињата за п�

Вкупно добро обемот на 360 L, со препорачува работен волумен од 75 до 200 L; се препорачува медиум вметнете об�

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра�

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Ноќта на вештерките врана скелет декорација создаде гаден атмосфера или одеднаш се плаши луѓе во парти�

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка 9"h раканас

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек�

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Бара ГЛАСАЧКО место II Започне База (3552) со 1 / 4" лансирањето род.Може да достигне височина од 2000 метри.E2 X (Л

На армиранодвојноигла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена �

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц�

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет�

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди...

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра�

Please wait...