0
clear
  • Мачка Јака Отцепување Суши Живописни 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка
  • -20%
  • -20%
Мачка Јака Отцепување Суши Живописни 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

Мачка Јака Отцепување Суши Живописни 8 до 12 Инчи 0.5 Инчи Широка

DEN 561.84

Износ
Това е достапна

Отцепување мачка јака вклопува 8-12" вратот големина и 1/2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и официјално е лиценциран со Тока-Надолу.Појавување на води/leashes на располагање.Оваа мачка јака карактеристики убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти.Јака е направен од високо-густина полиестер и пластични клип кој е overengineered во дебелина, обезбедување тоа ќе се држи до она што вашето домашно милениче може да јадење надвор.Овој производ е Направен во САД од Тока-Надолу Inc.и официјално лиценцирани од Тока-Надолу.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Полно зрно кожа.Должина : 16 до 40инчи, Ширина : 2 инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен , Розова, Бела.Antiqued месинг позл

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Полно зрно кожа.Должина : 16 до 40инчи.Ширина : 1½инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела.Зачукуваше месин

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Висококвалитетна кожа од Европа.Ширина : 11 / 2Инчен.Солидна Месинг Тока и Прстен.Достапни Бои : Црна, Кафе

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

Семејство во сопственост и управувани од 2000 година.Ние сме вклучени на оваа посебна карактеристика на н

Лесен за Користење : не е еластична бенд на грбот на кучето јака цвет прилог, лесно може да се додадат на

Двоенply, полно зрно кожа.Должина : 20 40инчи.Ширина : 1¾инчи.Бои : Црна, Кафеава, Тен, Розова, Бела.Здрав, stitched

Отцепување мачка јака вклопува 812" вратот големина и 1 / 2 инчи широка.Оваа мачка јака карактеристики убав

3.Прилагодлива Должина мачка Јака : Симпатична мачка јака може да се прилагоди од 20 cm до 30 cm, која е погодн

ТокаНадолу Отцепување Мачка Јака Снежана / Џуџиња / Стара Вештерка / Злото Кралицата Сцени 1 / 2" Широк Од

Мачка памук лак вратоврска прилог на црн сомот мека отцепување јака за мачка или мало куче.Лак вратоврс

РОЗОВА КУЧЕ ЈАКИ : Нашата симпатична куче јаки женски се направени од издржлив полиестер тоа е совршен з

ТокаНадолу Отцепување Мачка Јака Ариел Претставува Корални & Замокот Блуз / Црвена 1 / 2" Широк Одговара 6

Please wait...