0
clear
  • Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Samsung СМ-E500H Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)
  • -20%
  • -20%
Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Samsung СМ-E500H Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 32GB MicroSDHC Работи за Samsung СМ-E500H Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

DEN 599.76

Износ
Това е достапна

Конструиран со заштитен технологија за да се достигне брзина над UHS-I 104 MB/s, ова бара компатибилни уреди способни за постигнување на таква брзина.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот Samsung СМ-E500 H паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

Сите права се задржани.Флеш меморија како што се гледа тука бара малку, ако моќноста на сите.Бидат Целос�

Ние сме трети лица за верификација на услугата.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајни�

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Сите права се задржани ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 128 GB за Gionee M6 64 GB паметен Телефон ПОТВРДЕНА

*неколку стотици часа на тестирање се обезбеди трајност во различни нивоа на влажност и температури!КУП

000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други...

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за LG K8 (2018) �

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата ZTE Кралскиот паметен

Сите права се задржани.(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стоти

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за BLU Студи

✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Micromax Пл�

Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.000 Фотографии една Минута!До 120 MB / s п

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Acer Течни Е2 паметен Т

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 1 TB за Toshiba Напредува 7 16 GB паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed,

Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Вр�

✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1номинална перформанси супер перформанси картичка

Лесна брзина и перформанси со micro SD компатибилни уреди.Тестирано под најекстремните услови.Компатибил�

Ние сме трети лица за верификација на услугата.СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајни�

Samsung Класа 10 micro SD картички се водоотпорни, xray доказ, температура доказ, магнет доказ, капка доказ, и wearout д

✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбе

1 (2014 Издание) ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Ние сме трети лица за верифи�

⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за Micromax Гром Q331 паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless �

(А1 UHS1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индиви�

Професионални Кингстон 512 GB Nokia Ц1 Плус ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HISpeed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.СИГ

????【Мемориската картичка со картичка адаптер】Оваа Мемориската картичка доаѓа со адаптер картичка, мож

Please wait...