0
clear
  • Зајакот Hutch Затворен Отворено Дрво Bunny Кафез Пилешко Кокошарник Bunny Куќа Зајакот Кафез за Bunny Пилиња Гвинеја Свињи Метална Жица Playpen со 2 Работи
  • -20%
  • -20%
Зајакот Hutch Затворен Отворено Дрво Bunny Кафез Пилешко Кокошарник Bunny Куќа Зајакот Кафез за Bunny Пилиња Гвинеја Свињи Метална Жица Playpen со 2 Работи

Зајакот Hutch Затворен Отворено Дрво Bunny Кафез Пилешко Кокошарник Bunny Куќа Зајакот Кафез за Bunny Пилиња

DEN 909.60

Износ
Това е достапна

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат и да се релаксираат.Лесен За Употреба - Во зима, тоа може да биде ставен во затворена просторија да се задржи топло и сигурно, и во лето, тоа може да се користи на отворено за да се обезбеди доволно сончева светлина.Оваа пространа дрвени зајакот кафез е совршен за мали миленичиња.Пространа layout Total големина : 75" x 18.Две лесно качување скали водат од пониско нивото на земјата на горниот кат.Соодветно на тоа, тоа ќе трае подолг живот.5" (L x W x H)Внатрешни димензии : 14.Тој има повеќе намени : играње, вежба, тренинг, или едноставно чување на вашите миленици безбедно.Важна забелешка : Ние ви препорачуваме ставање на зајакот кафез под засолниште.Практична Функција - На Дрвени Милениче Засолниште е широка и пространа на внатрешноста на тоа, обезбедување на отворен, пространа област за вашите миленици за да салон, пуштате, и да спијам.Без оглед на проблеми, Ние ќе ви даде задоволни решение.Ова зајакот hutch обезбедува вашите миленици со многу вежбање простор додека тесна железо жица mesh, помага да се спречат немирна однесување и неочекувани несреќи.Зајакот hutch е изграден со висок квалитет на дрвената рамка, што е силна и безбедна комплет кој трае со години.Оваа квалитет hutch на 2 слоја обезбедува голем пријатно место за чување на мали животни, особено на симпатична зајаци.Во меѓувреме, изградба на железо жица мрежа обезбедува вашиот следење на домашни миленици и им овозможува на вашите миленици за да се задржи окото на околина и да добијат доволно свеж воздух.Тоа е исто така корисна во топлина како тие се заштитени од сонцето и лесно може да пристапите до своите гнездење кутии, без изложување на суровата светлина.На повлече-out фах го прави лесно чистење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Кафена Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.3"H x 0.4"W Вкупна Големина : 0.5"H x

【ПОДОБРИ УМЕШНОСТ】 Ова бебе боја топката играчка развива моторни вештини и боја за признавање и ракао

Мали складирање tote 10 x 10 x 10 инчи s пелена должност и капење потребите се организираат и се на дофат во сек

1)Димензија : Игра картичка мерење 5"x7", обезбедување ќе има доволно место на картичка за пишување...

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Бара ГЛАСАЧКО место II Започне База (3552) со 1 / 4" лансирањето род.Може да достигне височина од 2000 метри.E2 X (Л

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб

ABS.Најлон материјал, прилагодлив, повеќе еластичен, повеќе дише во ткаење.Тоа е лесно да се стави на и пол

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

Материјал : елката Кеса направена од тешки оксфорд ткаенина е долгатрајни и водоотпорен, трајни и стаби

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

4" манжетната за дополнителна заштита.Топ жито Cowhide дланка со Cowhide сплит засилувања.Пораби со Du Pont Kevlar за

, со 13mm или повеќе индукција на далечина.Интелигентни течни ниво репер за вредноста и на ниво на меморис

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет

Најголема Доверба Кујна Бренд најдобар пласман & најголема доверба производи за чистење.Чиста & полски

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди

Please wait...