0
clear
  • MFJ-4125 Префрлување Напојување, 13.8 V, 25A
  • -20%
  • -20%
MFJ-4125 Префрлување Напојување, 13.8 V, 25A

MFJ-4125 Префрлување Напојување, 13.8 V, 25A

DEN 3617.76

Износ
Това е достапна

MFJ-4125 Префрлување Напојување има switchable AC влезен напон. 110 VAC на 47-62 Hz и 220 VAC на 47-63 Hz.Работи со AC влез 85-135 VAC или 170-260 VAC.Тој тежи само 2.9 фунти. 5½W x 2½H x 5¾D.На MFJ-4125 Префрлување Напојување е сличен на популарната MFJ-4225 MV но многу помали и не мора метри или запалка приклучок за штекер. 5-начин врзувачки места за високо тековната радио поврзува и еден пар на звучник тип push-на терминали се за ниско тековната додатоци.Супер заштита режимите вклучуваат Над Напонско и Над Струја.Шепот тивок внатрешен вентилаторот за ладење генерира значителен проток на воздух, за да им помогне го задржи компоненти кул.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Расположение : "јас сум толку благодарен за вашето пријателство" напишани на Куќиште Картичка 9"h раканас

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал...

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Големина approx2in L*1 H;ТЕЖИНА:околу 3 ★Премиум Алуминиумски Материјали : На trinket кутија направени од страна

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре�

Далеку помоќен од шефот на единицата.Лесна интеграција во рамките на табла.Компатибилен со сите раково�

Двојно Двострано Лента Вклучени Боја : Црна Должина : 5 FT.Канал Големина : 0.49"H x 0.8"W Вкупна Големина : 0.68"H x 3.

Ноќта на вештерките врана скелет декорација создаде гаден атмосфера или одеднаш се плаши луѓе во парти�

1 / 2"13 X 10".Машина Завртки, Хексадецимален Главата, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.Челик 1 / 2"13 X 10", Надвореш�

Срцето Шема Инкрустирани Декоративни Правоаголна Кутија е украсен со срце и цветни мотив со кружни гра�

Типот F точка е погодна за тешки мерач лим, алуминиум, леано железо, месинг, и пластика.Пан главата има ра�

Имаме повеќето конкурентни цени и најдобар квалитет на производи.Големина : XXLarge | Боја : A03розова Промоц�

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

Лесен за инсталација и лесен за ракување.Стабилни перформанси и висока сигурност 100% сосема нов и висок �

Нашите миленичиња куќа е дефинитивно идеален избор за вашето домашно милениче да се одморат, да играат �

Ниско Напонски Поврзувања се toolless.Кабли приклучок во предниот и задниот дел од плочата на ист начин.Цвр�

【Компатибилен Со】 : Дизајн за Samsung Галакси S8 Плус, НЕ се компатибилни со S8 и други уреди...

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди �

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

★【Разноврсна】Полиците се мултифункционални полици кои ги зачувате повеќе простор и да ја задржите ва

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Please wait...