0
clear
  • (Брод од САД) YS Парк Професионални Салон Коса Sectioning L-Клипови ПУРПУРНА Оригиналниот Пакет на ДВЕ
  • -20%
  • -20%
(Брод од САД) YS Парк Професионални Салон Коса Sectioning L-Клипови ПУРПУРНА Оригиналниот Пакет на ДВЕ

(Брод од САД) YS Парк Професионални Салон Коса Sectioning L-Клипови ПУРПУРНА Оригиналниот Пакет на ДВЕ

DEN 287.76

Износ
Това е достапна

+ БЕСПЛАТНО Боја Четка ($3 вредност).YS Парк L-Клипови професионална и модерна ажурирање, на haircutting неопходност.Направени од екструдиран алуминиум и потоа елоксирани во забава, привлечни бои.На YS Парк Клип е алуминиумско тело, елоксирани слој и нерѓосувачки челик пролет се направи цврст партнер на стилист кој бара перформанси и издржливост.YS Парк носи ново ниво на софистицираност на клипот.Достапни во ПУРПУРНА.Нејзината екстра јаки пролет стегачите за коса, и неговиот прст-должина олеснува леснотијата на користење.Кога се грижи за правилно овој клип ќе ви трае со години, освен ако вашите соработници да ги крадат!Добиете вашиот потпис боја сега!НЕ СЕ ВРАЌА ПОРАДИ САНИТАРНИТЕ ПРОПИСИ.YS Парк L-Клипови професионална и модерна ажурирање, на haircutting неопходност.Направени од екструдиран алуминиум и потоа елоксирани во забава, привлечни бои.YS Парк носи ново ниво на софистицираност на клипот.На YS Парк Клип е алуминиумско тело, елоксирани слој и нерѓосувачки челик пролет се направи цврст партнер на стилист кој бара перформанси и издржливост.Нејзината екстра јаки пролет стегачите за коса, и неговиот прст-должина олеснува леснотијата на користење.Кога се грижи за правилно овој клип ќе ви трае со години, освен ако вашите соработници да ги крадат!Добиете вашиот потпис боја сега!Супер Силен Нерѓосувачки Челик Пролет Направен од Елоксирани Алуминиумски Прст Должина Криви на обликот на главата Зафат Дупки обезбедува и задржете го спречува прстите од лизгање на Располагање во ПУРПУРНА Продава во pack 2 + БЕСПЛАТНО Боја Четка ($3 вредност).НЕ СЕ ВРАЌА ПОРАДИ САНИТАРНИТЕ ПРОПИСИ.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Предмет Тип : Пролет Клип.Материјал : НетоПредиво.Дизајн : Поклонкуп,Долго Лента.Боја : црна.Големина : 20*25

DIY коса, плетенка привезоци ,ги красат вашата фризура и направи што повеќе окофаќање во толпата.Лесен за

Точка Име : Кадифен Губење На Ноктот.Материјал : Смола,Дијамант,Colth,Легура.Боја : Црна,Кафе.Шаблон Тип : Ге�

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиумски+смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Должина : 3.1~10 cm.Тип : Коса

Дизајн : Креативни двојно fishtail вода капка hairpin.Hairpin е суштински headdress, уникатен hairpin може да се забележи ва

Гроздобер дрвен стап дизајн, лесен и удобен за носење, полн со ориентални шарм, фаќање радоста на срцето,

Специјално Дизајнирани За Индиски Брак и Програми.Се Користи За Бухти И Плетенки, Тоа Може Да Се Користи

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Сет од 12 парови, лакови за коса е 2" основен со целосна наредени опфатени клипови за доенчиња, мали деца, б

Исто така може да се користи за задржете косата додека сечење или обликување;Погоден за секоја прилика,�

415 PCS 16 Различни Големини сврзувачки елементи клипови дупка големини за ОЕМ замена на Ford, ГМ, Chrysler, Тојот�

Одлично за стилизирање на косата.Мора да имаат за вашата коса essentials.Доставени на пригоден картичка.Црна

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

❖Широк Апликации : Различни бои кристал коса barrettes може да се примени во различни прилики, ќе можат да но

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Материјал : Алуминиум.Димензии : должина и ширина околу 7.8 * 7.2 cm, грешка за 0.5 cm.Нашите шноли се сите морска

Please wait...