0
clear
  • UXZDX CUJUX USB Leafless Виси 4800Mah Батеријата Лични Околу Вратот Вентилатор (Боја : Зелена)
  • -20%
  • -20%
UXZDX CUJUX USB Leafless Виси 4800Mah Батеријата Лични Околу Вратот Вентилатор (Боја : Зелена)

UXZDX CUJUX USB Leafless Виси 4800Mah Батеријата Лични Околу Вратот Вентилатор (Боја : Зелена)

DEN 3600.00

Износ
Това е достапна

3 брзина на ветрот прилагодување : ново дизајнирани фан има ниска/средна/висока 3-брзина опции.Пакет Содржина : 1 x Leafless фан 1 x USB-Тип-C полнење кабел Само над пакет содржина, други производи не се inclu.За луѓе со долги коси, ова е вашата евангелието.Можете да го однесе насекаде.Тоа е совршен за внатрешна и надворешна активности.Тоа е совршен за внатрешна и надворешна активности.Висока-перформанси на моторот може да се прилагоди бројот на запчаниците за да се генерираат правец на различни предности, додека одржување на прилично ниско ниво на бучава (30d B).Bladeless фан дизајн : Твин турбо вентилатор ножеви двојно повеќе од ветерна енергија, и постојат 20 воздух места, кои може да обезбеди 360° ладење искуство.Висока-перформанси на моторот може да се прилагоди бројот на запчаниците за да се генерираат правец на различни предности, додека одржување на прилично ниско ниво на бучава (30d B).За луѓе со долги коси, ова е вашата евангелието.USB полнење фан : Вграден-во 4800m Ah батерија, може да се работи за долго време.Можете да го однесе насекаде. 45° Ротирачки Wristband и Удобно Носење На : neckband фан се лесни, изработени од мек и кожа-friendly силиконски материјал, кој може да обезбеди удобен вратот заштита.Мулти-функција : Овој пренослив фан е многу погодна за лична ладење, канцеларија, ТЕРЕТАНА активности на отворено, како што се кампување, патување, пешачење, качување и гледање спортски игри, итн.Доаѓа со 5 V/1А USB кабел, што само може да се наплаќаат за 5 часа, и фан може да трае од 4 до 15 часот. 45° Ротирачки Wristband и Удобно Носење На : neckband фан се лесни, изработени од мек и кожа-friendly силиконски материјал, кој може да обезбеди удобен вратот заштита.На neckband може да биде флексибилно ротира 45° за да ја прилагодите најсоодветен правец на ветер, и нема да се чувствувате непријатно или ограничени кога вентилаторот е обесени за долго време.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Со флексибилни нозе под фан која може да ви овозможи да се обезбеди фан вашето бебе шетач, креветчето, да

【Лесни】Со димензија на 7.4 × 3.7 × 1 инч и тежината на 145g САМО, фан може да се врши или обесени околу вратот

★ 360° опкружувачки ветерница фан, опкружувачки ладење, нежен ветар ★ Smart компресор има вграден паметни

Супер силен ветар, ултра тивок дува, TPE заштита на животната средина материјал, тоа е добар помошник за д

Далечински Управувач Функција : Да.Моќност (W) : Други.Напон (V) : 110240 V.Двете вертикални и хоризонтални упот

Номинална напон : 5 VRated моќ : 5 WApplication област : 2060cm Noise : подолу 36d BAir снабдување метод : на ред да page Wind брзина

0 смКапацитетот на Батеријата : 500m Ah Напон : 5 V Работат на струјата : 250m A Време на Полнење : 2 часа Работно в

Ние преземе целосна одговорност за нашите производи ,Ако имате било каков проблем на нашите производи,

❃【Премиум батерија на мобилен】Голем капацитет на батеријата овозможува дека вентилаторот за ладење

Секој агол на радијатор панел има казна chamfering третман, кој ќе не донесе гребнатини на книга;2 ★ Високабр

【Затворен исто Така, кога ќе се студирање или работа во затворен простор, таа може да се користи како та

Опремен со полнење преку USB кабел, можете да го користите вашиот компјутер или адаптер за полнење на тоа.

е Јапонски електроника компанија, со седиште во Осака, Јапонија.Компанијата произведува многу електрон

На brushless мотор го прави фан издржливи.Висока ефикасност напојување и конверзија коло може да се минимиз

Боја : розова сино зелена црно бела портокал.Ултративка : Овој производ користи ултра минитивка високаб

Висока Брзина на Ладење : брзината на Вентилаторот може да се добие до 7000 / мин, со голема брзина низок гл

360степен освежување experience It може да се користи безбедно bychildren и возрасни.Карактеристики : Воздух ниво на

【ШИРОКО се КОРИСТИ】Совршен за вентилација на конзоли за играта, VR опрема, cosplay, шлемови, малина пи, аква

(1) 1200m Ah поголем капацитет на батеријата, батерија отстранлив батеријата, еколошки и практични, полни од

RGB шарени осветлување ефект.Бас ru.Кога се поврзувате со некој ТипC интерфејс конектор, ве молиме провере

Трето опрема правец на ветер : она што го сакате : трето опрема правец на ветер прилагодување, освежување

❤ Силен ВетерОвие лични фанови и двете имаат 3 брзини ниво на промена ❤ Пренослив Дизајнмасата фан има 4

Ние преземе целосна одговорност за нашите производи ,Ако имате било каков проблем на нашите производи,

, спореди за тоа како мали тело, ветерот е толку силен што ќе ви донесе кул лето.Ниско ниво на бучава за од

Вградената батерија полнење, а првиот слој на батеријата може да ви обезбеди со до 16 часа на услугата.Ов

♛USB ПОГОДНО ПОЛНЕЊЕТО Со USB полнење кабел, оваа фан работи со USB полначот, лаптоп, компјутер, моќ банка и д

20 x Брзина на Ветрот Гувернерот.Можете да ги користите со приклучување во 5 V USB интерфејс.Пакетот вклучув

НАМЕНЕТА ЗА ANDROID ТЕЛЕФОНИ Ова USB вентилатор е наменета за android уреди.КУЛ OFF ON THE GO Совршени за ладење искл

Please wait...