0
clear
  • SKEMIX Топла Лепак Пиштол Носител на Оригиналната Дрво Стои Организатор Флорални Занаети Scrapbooking
  • -20%
  • -20%
SKEMIX Топла Лепак Пиштол Носител на Оригиналната Дрво Стои Организатор Флорални Занаети Scrapbooking

SKEMIX Топла Лепак Пиштол Носител на Оригиналната Дрво Стои Организатор Флорални Занаети Scrapbooking

DEN 707.52

Износ
Това е достапна

Тоа се прави на здрав дрво со керамички плочки да се фати drips.Тоа редовно одржува домаќинство, лепак пиштоли како thermogrip 208, Ад Техника Pro 100 & мини пушки.Ако вашиот пиштол мерки 4" или помалку од крајот на совет(под тл )со активирањето, тоа (ќе) дејствуваат.Приложените кутија има сите големина лепак стапови, ножици, моливи и други занает tools.Тоа задржува вашата работа простор безбедно и организирано.Тоа е недовршениот дрво, па можете да ја напуштат едноставен, дамка, или со боја како сакаш.ТИП на ДРВО & ПЛОЧКА МОЖЕ да се РАЗЛИКУВААТ во зависност од она што е достапно. (Јас сум со користење беж плочка во тоа време).ЛЕСНО СОБРАНИЕТО е потребно(видете слики-3 парчиња) користете топла лепак за кутија & жолчка. (пиштол & такви НЕ се вклучени).Топла Лепак Пиштол Носител На Оригиналната Дрво Стои Организатор Флорални Занаети Scrapbooking.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ОДЛИЧНА ПИШТОЛ на ГЛАВАТА Конусна пиштол на главата работа е повеќе трудза заштеда на енергија и гриже

【БРЗИ И ЕФИКАСНИ】120 w висока моќност и напреден систем за греење направи тоа само се 2 минути за да се за

Антикапе млазницата и да се поттикнат активирањето се обезбеди прецизност се користи и за контрола на л

Тоа може да се користи за мешање на 1 : 1 и 2 : .Едноставна opeion, удобен и издржливи.Износот на лепак за да мож

Дизајниран за семејството DIY ентузијасти, компактен и пренослив, издржливи.Со висока прецизност и добра

★ Високакрај PTC топлиначувствителни компоненти : брза температура акумулација, стабилно греење, постој

Мултифункционален топла топи лепак пиштол, чист бакар млазницата, без лепак истекување, независни switch2.4

➤ Лепак пиштол е направен од висококвалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век...

Оваа млазницата може да ви помогне да лепак во тесни простори.Високо квалитетен материјал се обезбеди т

Прецизни dualтемпература лепак пиштол е идеален за изработка и домашни проекти.Напредни безбедносни кар

Карактеристики : Слободен stepless температура регулатива помеѓу 100℃220℃, може да брзо се загреваат.Идеална

1, Антиscalding силиконска уста 2, PTC греење елемент 3, 7mm лепак стап 4, Удобна рачка 5, Полнење интерфејс.Родител

★ 15s брзо греење, топлинатаизолационен материјал заштитна маска, исто така, е прилагодена на лепак штек

БРЗО ТОПЛИНА : Лепак пиштол за занаети со напон на 120 V и моќ од 40 W, лепак пиштолот може да се постигне спец

Безжично полнење, лесно да се носат.Ова во голема мера ќе се подобрат својата ефикасност.Дали нејзиниот

[Компактен и Пренослив] : се Вклопува во вашата дланка, овој сестран корисна алатка е совршен за DIY занает

РАЗНОВРСНА Нашите дрво за горење комплет, втиснување топлина пиштол со двојна топлина прилагодување, и

заштедувајќи ви хаос во вашите проекти & спречување на лепак отпад.Сите прашања ќе бидат решени во рок о

Влијаниетешко 45 втората продолжи работното време.Затворен & отворено времето отпорни.На Горила Двојна T

Додека кабли се стане нешто од минатото, Azkosk се гледа кон иднината 【Обезбедување на квалитет】12 месеци

Направени од високосила пластични материјали, лесни и издржливи.Разумен структура, тоа е мазен и лесен

PTC Елемент : PTC елемент им овозможува на брз температура зголемувањето на ефикасно се топат и лепење, мно

Удобен операција, брзо издувни гасови, и издувниот вентил за да се минимизира лепак spillage.На издувни гасо

▶ 【БРЗО ГРЕЕЊЕ】 : 150 W / 200 W / 250 W високомоќ лепак пиштол, брзо загревање.Само треба да се загреете за 13 мин

Брзо загреете оваа топла лепак пиштол се загрева до целта температура во помалку од 3 минути.Само прикл

Предмет : Керамика, електроника, хартија, играчки, дома, кожа, обувки.Практична настава : Топла Топи Лепак

Широка Примена : Погоден за дрво, пластика, стакло, метал, камен, керамика, тули, хартија, чипка, памук, тка

Please wait...