0
clear
  • Кат Стои Месинг Theodolite 62 од Nauticalmart
  • -20%
  • -20%
Кат Стои Месинг Theodolite 62 од Nauticalmart

Кат Стои Месинг Theodolite 62 од Nauticalmart

DEN 1476.00

Износ
Това е достапна

12x зголемување.Полиран Месинг домување и телото.Функционална компас и телескоп.Стакло оптика за јасно гледање.Здрав дрвени tripod поддржува theodolite.Кат Стои Месинг Theodolite 62" Од Nauticalmart Оваа Наутички Кат Стои Месинг Theodolite 62" е убаво детални, функционални, и калибрира.Theodolites се уште се користи денес за ултра висока прецизност оптички усогласување и мерење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Издржлив материјал : овие string за нараквица на одлуки е направен на 3 plies полиестер и лесно восок, кој е здр

Kaisi Алатки 30 Дена за Враќање и Замена Политика.8 inch Package Вклучува : 2 * Вшмукување Чаша Cups Kaisi Алатки 30 Дена з

Материјал : Пластика.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив за да го користите за долго вре�

Претходна направени кабел BNC и Моќ Подготвени Да Одите.Преднаправи СитевоЕдно видео надзор кабли ќе се �

【Заштеда на енергија Сензор】 : Ова Ниво на Водата во Сензорот има мали димензии и едноставен жици, со ни

【ГОЛЕМИНА】 :1 тркалаат околу 0.8 mm во дијаметар, 100 / 109 метри во должина.Достапни во различни бои,Изберет�

4 Парче Деца Кревет Сет вклучува утешителот, опремени дното лист, рамни врвот на состојба, и реверзибилн�

Новото Подебели Жици за Целосни Изглед.ПреИнсталиран Затворени Кабел Чешли.Висока Густина Mod Mesh Sleeving.Ши

Тема сечење завртка со типот F точка е машина завртка теми кои коси надолу за да тап раб, и е погодна за те

Главна Цел : Овој сензор може да се контролира итна кочница switch притисок на тркала loader за да се обезбеди �

CE одобрено EN613261 Класа B.Shockproof изградба.Како растојанието се зголемува, мерење област треба да се зголеми

100 Компјутери #180 Ронки Датотека : Melody Susie пескарење бендови се дизајнирани со издржлив материјал 180# доаѓ�

【Компатибилни Модели】 : Само компатибилен со LG Stylo 5 / Stylo 5 Плус / Stylo 5+ / Stylo 5 X / Stylo 5 V.НЕ е компатибилна

Ноќта на вештерките врана скелет декорација создаде гаден атмосфера или одеднаш се плаши луѓе во парти�

Оваа Очите На Змејот Круг Накит Кутија мерки околу 2.25" високи и 4" во дијаметар.Тоа тежи околу 13 унци.Оваа

Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Чув

Опис На Производот Мек Зафат Двоен Диск Топката Крајот & Хексадецимален Метрички ТСе Справи Со Сет, 8 Пар

Ергономски облик на четка совршено се вклопува во рака овозможувајќи за одличен ракување.Таа има посеб�

Машина За Миење.Дигитално Печатени во САД, Машина за Миење.Адвокатско големини : Мали, Средни, Големи, XL, X

Стави изненадување во подарок кутија за семејството и пријателите!Совршен за сите, како што се свадби, б

FUME СЛОБОДНИ РЕРНА ПОЧИСТА : ги Отстранува тешки рерна масти и храна!Совршен за рерна место за чистење во

Материјал : смола и легури.snapin тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летањ�

Убаво Рачно Изработени.Рачно украсени од страна на квалификувани занаетчии и жените.Парична Казна Коск

На армиранодвојноигла кожа бода и висока јачина на бода не се лесно да се падне на прсти, дланки, колена �

Please wait...