0
clear
  • URB 23134 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 170 mm ID, 280 mm OD, 88 mm Ширина
  • -20%
  • -20%
URB 23134 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 170 mm ID, 280 mm OD, 88 mm Ширина

URB 23134 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 170 mm ID, 280 mm OD, 88

DEN 18428.88

Износ
Това е достапна

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прстен.Симетрични ролки со поголеми димензии обезбеди зголемено оптоварување капацитет на носивост.Annular подмачкување ритам и нафтени дупки во надворешниот прстен.C3 Одговара на стандард.Сферични Ролери Имајќи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способнос

22226 AEXW33 Nachi Сферични Ролери Bearing Bronze Cage Made во Јапонија 22226 AEXW33 Nachi Сферични Валчести Лежишта, Бронза Кафез,

Само задржување на единици.Може да поддржи axial сили во двете насоки и со висок радијална сили.Дизајниран

создаден дијаметар : 140 мм.подмачкување дупка тип : Подмачкување Ритам & Дупка.надворешен дијаметар : 225 mm.

Компанијата, основана во 1883 година, е со седиште во Schweinfurt, Германија.Тоа ги исполнува Меѓународните Ста

Имајќи ја има централната фиксна rib и машински кафези водени од надворешниот прстен ребро.Радијална цар

Предмет : 22324 EXW33 Ролери Имајќи.Тип : Nachi Сферични Ролери Имајќи.Кафез : Челичен Кафез.Димензии : 120mm x 260mm x 86m

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прс

Имајќи го има страна рамената.Имајќи го има заострените создаден во едно парче машински месинг кафез.Си

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прс

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прс

создаден дијаметар : 2.9375 во.заврши / слој : Соголени.надворешен дијаметар : 5.1172 во.надворешниот прстен ши

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способнос

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способнос

создаден дијаметар : 100 mm.температурата на работа опсег : Максимум +120 °C надворешен дијаметар : 180 mm.кафез

E1 Серија две ред сферични ролери лого со прекумерно ролки и максимална неусогласеност на вредноста за а

создаден дијаметар : 170 mm.температурата на работа опсег : 40 до 200 C надворешен дијаметар : 260 mm.кафез матери

Иновативни двоен ред на сферични ролери лого со оптимален капацитет, неусогласеност и брзина способнос

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прс

Please wait...