0
clear
  • BST 3D Сирена Скали Туш Завеса Риба Скала Сирена Геометриски Опашка Јоргованот Пурпурна Розова боја се Сини и Океанот Тема Сонот Фантазијата Бања Завеси Оркестарот П
  • -20%
  • -20%
BST 3D Сирена Скали Туш Завеса Риба Скала Сирена Геометриски Опашка Јоргованот Пурпурна Розова боја се Сини и Океанот Тема Сонот Фантазијата Бања Завеси Оркестарот П

BST 3D Сирена Скали Туш Завеса Риба Скала Сирена Геометриски Опашка Јоргованот Пурпурна Розова боја се Сини

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

100% Полиестер. 70 инчи x 70 инчи - Полиестер ткаенини, Не лагер е потребно, Вклучува 12 слободни куки.Лесен За Употреба - Машина перат.Карактеристики живописни бои и јасна слика.Не Исчезнува.Додава Голема Перспектива - Храбар графика печатени со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Користете го - Одлично за господар бања, гостин тоалет, детето бања, или подрумот бања.Услуга-Ние ви обезбеди со квалитетот на услугата, ве молиме слободно да контактирате со услуга за ако имате било какви прашања.Опис : Идеално одговара на повеќето стандардни големина бањи; само ја обеси на челични цевки.Спречување на вода од јавните излезе од туш кабина.Меко и пријатно чувство Може да послужи како едноставна и разбраното туш завеса од себе, опремени со кука за лесна инсталација, без каков било напор.Опремени со C-облик туш завеса куки Материјал : 100% Полиестер Брзо сушење ткаенини.Димензии : 70 x 70 инчен (178cmx178cm) 59x70 инчен (150cmx178cm) 67x70 инчен (170cmx178cm) 74.8x70 инчен (190cmx178cm) 78x70 инчен (200cmx178cm) 84x70 инчен (213cmx178cm) 108x70 инчен (275cmx178cm) 180x70 инчен (460cmx178cm) 70x74.8 инчен (178cmx190cm) 70x78 инчен (178cmx200cm) 70x84 инчен (178cmx213cm) 70x96 инчен (178cmx243cm) Забелешка : Машина за миење ладно.Сува полека или сува.Не кајгана.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Ние нудиме 30-ден се врати и услуга за замена, ако не сте задоволни од било која причина, ве молиме контактирајте.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

само кажи ми на овој производ,име, јас ќе ви се допадне : ) да ги реши сите дилеми >>Mc Call е за Шиење Шема #M4762 �

DC Famale 5.5x2.1mm џек до 12 Приклучоци / Конектори со 2 Машки да Машки Кабли : 5.5 X2.1mm до 5.5 X2.1mm, USB 2.0 до 5.5 X2.1mm за Лап�

Материјал : дождот ги покрие е направен од висококвалитет на Оксфорд ткаенина со СТП слој.На ткаенина се

Рачен вентил е направено од алуминиум кој е отпорен на притисок и експлозија.Со долг животен век и обезб

【ГОЛЕМ КРУГ СКЛАДИРАЊЕ КОШНИЦА】Дијаметар 20in X Висина 14in, storsge кошеви совршен за играчка,перници, ќебиња

Име на производ : Дигитален LED Дисплеј Цевки; Типот : Заеднички Катоден; Модел : 5641 AH.Заеднички Катоден : 1298

* Item Материјал : Памук+Мрежа Item Боја : Црна / Црвена / Бела / Сина (Како Слики Show) Ставка Опис : стегачи за рак�

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект�

Точно, специјално развиен и компатибилен со Datalogic Memor К Направени од отпорно на гребење, високо транспар�

Објектот Пакет Висина : 0.25 Инчи.Објектот Пакет Должина : 4.0 Инчи.Објектот Пакет Ширина : 6.5 Инчи.Тип На Про�

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

Спектакуларни Осветлување : Ова вдлабнати retrofit вградна светилка со мазна трим создава совршено топло и

Големина Модел : LL44 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Големи Барел , Глава Дијаметар : 6.

Топлина Притиснете Мат за Лесно Притиснете, исто така, совршен за притискање на шиење проекти.Оваа подл�

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Големина Модел : LL19 , Одговара 3 / 32" помине вежба машина , Главата Облик : Чадор , Глава Дијаметар : 5mm , Рако�

Оперативен Притисок : 0~10.2 kgf / cm2 (0~1.0 Mpa).Негативниот Притисок : 750mmhg (10 Torr).Температурата на работа Опсег : 0~6

Должина : 24 инчен Плетење на Косата Екстензии.Тежина : 100g / еез Синтетички Влакна Екстензии.Материјал : Ви

Совршен Камериер Божиќ Украс за вашиот дрво.Керамички украс со 1 еднострани дизајн.Гланц за живописни с�

Точка Име : Push Копчето Прекинувач;Акција Тип : Lacthing Акција;Контакт Тип : НЕМА.Напон : AC 250 V / 1.5 А 125 V / 3А;Боја

Совршен proportioning на нож тело 6.Assisted Отворањето На G10 се справи со џебен нож има flipper и палецот студ што овоз

Please wait...