0
clear
  • 8oz Comfrey Анти-воспалителни Олеснување од Prorganics
  • -20%
  • -20%
8oz Comfrey Анти-воспалителни Олеснување од Prorganics

8oz Comfrey Анти-воспалителни Олеснување од Prorganics

DEN 959.76

Износ
Това е достапна

Помага во намалување на болки во градите, болки во зглобовите и воспаление (болка и оток).Ја олеснува Болката И Воспалението - Comfrey остава имаат анти-воспалителни својства кои го прават нејзината примена корисни за побрзо болка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

❤【Закрпи Предности】Дише, Флексибилни, Водоотпорни, sweatproof, нема потреба да се загрее или ладно, флексиб

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА во Реално Време Болка е дизајниран за лесно, секојдневна употреба.Тоа апсорбира брзо,

Напојува со diclofenac, од пропишаните видови на болка состојка.Клинички докажано за намалување на артритис,

Пакет големина : 200ml PINDA TAILA од NAGARJUNA е ајурведа класичната масло за надворешни апликација.Pinda taila е класич

Please wait...