0
clear
  • SBSNH Мини USB Табела Биро Лични Фан Метал Дизајн, Тивка Работа 3.9 USB Кабел, Висока Компатибилност (Боја : Зелена)
  • -20%
  • -20%
SBSNH Мини USB Табела Биро Лични Фан Метал Дизајн, Тивка Работа 3.9 USB Кабел, Висока Компатибилност (Боја : Зелена)

SBSNH Мини USB Табела Биро Лични Фан Метал Дизајн, Тивка Работа 3.9 USB Кабел, Висока Компатибилност (Боја

DEN 1458.00

Износ
Това е достапна

★Со компактна големина и метални материјали, погоден за канцеларија десктоп, што се користи како личен фан да се задржи себе си кул, или се користи како радијатор да се задржи компјутер кул. ★На leafage е mafe од алуминиум кој е повеќе издржлив и може да созд поголеми правец. ★Тивко кога ќе се одморам кога возите фан, донесе кул.Мал и лесен, без разлика дали патувате. ★Тоа е придвижуван од вклучен USB кабел за да се поврзе со КОМПЈУТЕР лаптоп Забелешка книга моќ банка и USB адаптер, да обезбеди силен и тивок ветер да ти каже збогум на летото топлина бранови. ★Фан е во можност да вртливата напред и назад.Само да се прилагоди на агол за да одговараат на вашите позиција слободно.Големина : 14x14cm With компактна големина и метални материјали, погоден за канцеларија десктоп, што се користи како личен фан да се задржи себе си кул, или се користи како радијатор да се задржи компјутер кул.На leafage е mafe од алуминиум кој е повеќе издржлив и може да созд поголеми ветрот Тивко кога ќе се одморам кога возите фан, донесе кул.Мал и лесен, без разлика дали патувате.Таа се напојува со вклучени USB кабел за да се поврзе со КОМПЈУТЕР лаптоп Забелешка книга моќ банка и USB адаптер, да обезбеди силен и тивок ветер да ти каже збогум на летото топлина бранови.Фан е во можност да вртливата напред и назад.Само да се прилагоди на агол за да одговараат на вашите позиција слободно.Мобилни клима уред клима уред овлажнител испарувачот воздух прочистувач на воздух два ладно пригушувач домашна заштеда на енергија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

❄[2021 најновата верзија на handhled USB вентилатор s нова смисла на практични фанови кои продолжуваат да ја пр�

Со флексибилни нозе под фан која може да ви овозможи да се обезбеди фан вашето бебе шетач, креветчето, да

(1) 1200m Ah поголем капацитет на батеријата, батерија отстранлив батеријата, еколошки и практични, полни од

Ние преземе целосна одговорност за нашите производи ,Ако имате било каков проблем на нашите производи, �

360степен освежување experience It може да се користи безбедно bychildren и возрасни.Карактеристики : Воздух ниво на

【ШИРОКО се КОРИСТИ】Совршен за вентилација на конзоли за играта, VR опрема, cosplay, шлемови, малина пи, аква�

20 x Брзина на Ветрот Гувернерот.Можете да ги користите со приклучување во 5 V USB интерфејс.Пакетот вклучув

❤ Силен ВетерОвие лични фанови и двете имаат 3 брзини ниво на промена ❤ Пренослив Дизајнмасата фан има 4

Може да се Стави или Клип од каде што сакате, одлична за бебе шетач, креветчето, дома и во канцеларија, би�

Вградената батерија полнење, а првиот слој на батеријата може да ви обезбеди со до 16 часа на услугата.Ов�

ШИРОКА УПОТРЕБА НА USB ЛИЧНИ ФАН : Лесни и мали лични вентилаторот за ладење е лесно да се носат и продавни

3 брзина на ветрот прилагодување : ново дизајнирани фан има ниска / средна / висока 3брзина опции.Пакет Со�

Тоа е мал и преносни Мини Фан.компактен и мала тежина.Може да се користи на двете биро и ноќни табела.или

RGB шарени осветлување ефект.Бас ru.Кога се поврзувате со некој ТипC интерфејс конектор, ве молиме провере�

, спореди за тоа како мали тело, ветерот е толку силен што ќе ви донесе кул лето.Ниско ниво на бучава за од

НАМЕНЕТА ЗА ANDROID ТЕЛЕФОНИ Ова USB вентилатор е наменета за android уреди.КУЛ OFF ON THE GO Совршени за ладење искл�

Ние преземе целосна одговорност за нашите производи ,Ако имате било каков проблем на нашите производи, �

Опремен со полнење преку USB кабел, можете да го користите вашиот компјутер или адаптер за полнење на тоа.

Plug and play,лесен за употреба.TPE еколошки ножот, ќе не боли вашите раце кога случајно се допреле.Во зависност

Висока Брзина на Ладење : брзината на Вентилаторот може да се добие до 7000 / мин, со голема брзина низок гл�

【Лесни】Со димензија на 7.4 × 3.7 × 1 инч и тежината на 145g САМО, фан може да се врши или обесени околу вратот �

【Професионални Eyelash Продолжување Фан】 : Мини eyelash фан фен помага да се забрза eyelash наставкатаДали имате

♛USB ПОГОДНО ПОЛНЕЊЕТО Со USB полнење кабел, оваа фан работи со USB полначот, лаптоп, компјутер, моќ банка и д

Поставување на минута страна : По час е поставено,на минута рака ќе флеш,Кликнете на ЗА вклучување / ИСКЛ�

Номинална напон : 5 VRated моќ : 5 WApplication област : 2060cm Noise : подолу 36d BAir снабдување метод : на ред да page Wind брзина

Please wait...