0
clear
  • Panduit FZTRP8NUHSNF099 QuickNet Подигнат Кабел Собранието Аква
  • -20%
  • -20%
Panduit FZTRP8NUHSNF099 QuickNet Подигнат Кабел Собранието Аква

Panduit FZTRP8NUHSNF099 QuickNet Подигнат Кабел Собранието Аква

DEN 816.00

Износ
Това е достапна

Влакна Тип : OM4. Конектор Тип 1 : Pan MPO Машки Конектор 2 Тип : LC Uniboot.Средина : Затворен.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/ОВЖС-604-10 (FOCIS-10), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, и Ro HS Согласност.Примена : Поврзете повеќе MPO-врз основа на инфраструктурни компоненти на LC-врз основа на компоненти, како што е LAN прекинувачи, сервери, печ панели, и зона области на дистрибуција.Влакна Тип : OM4. Конектор Тип 1 : Pan MPO Машки Конектор 2 Тип : LC Uniboot.Средина : Затворен.Стандардите се Сретна : Исполнува или го надминува ISO/IEC 11801, минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 3, минлив исхемичен напад-604-5 (FOCIS-5), минлив исхемичен напад/ОВЖС-604-10 (FOCIS-10), минлив исхемичен напад/EIA-568-В. 1, и Ro HS Согласност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Замена Ram Меморија 2000 2500 Радио Жици Се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојувањ�

Подигнат е користен за да инсталирате некоја резервни стерео.Стандардна боја кодирани жици се обезбеди

Одговара Кадилак CTSV 20032007 Година Фабриката Стерео да Cid Радио Антена Адаптер.Спецификации : Едноставно plu

Замена за 2000 4 Runner Радио Ожичување Темперамент; Количина : 2 ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба �

Жица наѕира во AUTO,19 MM X 25 M автомобилската жици се подигнат лента е широко се користат во автомобили;.Висо�

Highâ€'квалитетни пластични и метални материјали, тешко, издржлив, corrosionâ€" отпорни, исто така, има долг ж�

Замена за 1997 година е корола Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спој�

Замена за 1990 година Пикап Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојува

Подигнат е користен за да инсталирате некоја резервни стерео.Стандардна боја кодирани жици се обезбеди

Замена за 2013 Матрица Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување ил

Замена 2003 TL Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или сечење.�

Инсталации темперамент за инсталирање на резервни радио.Произведени од страна Metra.Произведени во сад.Ж�

Замена 2005 Toyota Camry Радио Жици Се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или се

Замена за 1992 година е корола Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спој�

Замена 2007 Toyota Camry Радио Жици Се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или се

Замена за 2009 година е корола Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спој�

ГМсе препорачува замена на дел за вашиот ГМ возилото фабричките компонента.Нудат квалитет, сигурност и

Замена за 1987 Пикап Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или �

4 Вкупно Harnesses Вклучени 2 Пара Вклучени.Брза и лесна инсталација, Без сечење во оригиналниот жици е потре

Одговара на Pontiac G8 20082009 Фабрика Стерео да Cid Радио Подигнат Адаптер.Спецификации : Едноставно plug and play инс

Приклучоци во да фабриката стерео кога инсталирате на понатамошно на фабрика стерео.Произведени со фаб

Одговара САМО Пионер Модел Наведени 170 DVD, AVH171 DVD, AVH180 DVD, AVH190 DVD, AVH270 BT.Доаѓа со боја кодирани жици инструкц�

Замена 2006 година Хонда CRV Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојува�

Замена за 2003 Ехо Радио Жици се Подигнат.ОЕМ споредливи.Пред исти врски, нема потреба за спојување или се�

Please wait...